Haier HW120G-B14979U1S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 12 kg prádla, 1330 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 54 kWh na 100 cyklů, 13 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Dětská pojistka. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Pračka Haier HW120G-B14979U1S s předním plněním v bílém provedení má kapacitu bubnu až na 12 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování je 1 330 otáček za minutu při hlasitosti 70 dB. Je vybaven motorem Direct Motion pro tichý provoz. Snadné ovládání díky digitálnímu displeji. Samozřejmostí je bezpečnostní zámek a ochrana proti přetečení vody. Nabízí 13 pracích programů + Wi-Fi. Kromě toho má antibakteriálně ošetřené zásuvky na prášek, jemný buben s výřezy na polštáře a osvětlení bubnu. Wi-Fi+ Bluetooth připojení s možností ovládání přes aplikaci hOn.

Haier HW120G-B14979U1S

Parní pračka Haier HW120G-B14979U1S s předním plněním dokáže vyprat až 12 kg prádla při maximálních otáčkách 1 330 min-1. Pračka má digitální displej, který usnadňuje nastavení požadovaných funkcí. Motor Direct Motion je umístěn přímo na bubnu bez použití řemene a při odstřeďování pracuje tiše s hlučností pouze 69 dB.

Ošetření párou

Pračka je vybavena inovativní technologií Refresh, která z oblečení odstraňuje různé pachy, alergeny a jemný prach. Zároveň také účinně redukuje pomačkání, záhyby a změkčuje tkaniny. Na konci pracího cyklu projde prádlem studený vzduch, který odstraní zbytky nečistot a dodá prádlu svěží vzhled.

I-Time

Další inovativní funkcí v řadě praček se sušičkou je funkce I-Time. Ta umožňuje nastavit délku pracího cyklu podle vašich potřeb, takže můžete zkrátit nebo prodloužit dobu praní. Díky tomu se pračka vždy přizpůsobí vašim potřebám.

Polštářový buben

Pračka má buben se speciálními polštáři, po kterých prádlo jemně klouže a nikde se nezachytává. Nemusíte se tedy obávat poškození při praní saténových halenek. Buben je navíc osvětlen světlem.

Antibakteriální úprava

Antibakteriální ochrana ABT společnosti Haier chrání před tvorbou plísní a bakterií v nejcitlivějších oblastech, jako je zásuvka na prací prostředek a výplně dvířek. Tím je zajištěn ještě hygieničtější mycí cyklus až o 99 %.

Bez bakterií

O celkovou čistotu pračky se starají další funkce. Jednou z takových funkcí je systém automatického čištění Smart Dual Spray, který se aktivuje po každém pracím programu. Díky častému čištění se prodlužuje životnost spotřebiče.

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání pračky je ještě jednodušší díky bezdrátovým technologiím Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn, která nabízí spoustu skvělých funkcí a informací. Můžete také na dálku zkontrolovat stav pračky. Výhodou aplikace je také to, že vám pomůže vybrat optimální prací program.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 12 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1330 ot./min.
Počet programů 13
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Haier HW120G-B14979U1S

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Marcel

27. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná