Haier HTR3619ENPW


Šířka: 59.5 cm, Výška: 190.5 cm, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info


Cena 18 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 190 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná Total No Frost lednice Haier HTR3619ENPW v bílé barvě má objem 348 litrů a je zařazena do energetické třídy E. Chladicí část má 234 litrů, mrazák se 2 zásuvkami má objem 114 litrů. Čerstvé potraviny s technologií Fresher Techs a zásuvkou MyZone. Hlučnost při provozu 37 dB. LED osvětlení uvnitř a tichý invertorový kompresor. Nastavení teploty na dotykovém displeji. Svěží vzduch díky technologii Multi Air Flow. Rozměry (V × Š × H): 190,5 × 59,5 × 65,7 cm.

Haier HTR3619ENPW

Beznámrazová třídveřová chladnička Haier HTR3619ENPW v bílém provedení poskytne dostatek místa pro uschování potravin. Nabízí celkový objem 348 litrů. Na přední straně se nachází dotykový panel s logem značky. Svým stylovým provedením nenarušuje celkový design místnosti a skvěle se chodí do každé kuchyně.

Chladicí zóna

Chladicí část se nachází nahoře a disponuje 234litrovým objemem. Vnitřní výbavu tvoří 4 skleněné police, z toho 3 jsou výškově nastavitelné. Dále najdete 3 přihrádky ve dveřích, stojánek na vajíčka a zásuvku MyZone s regulací teploty. Interiér chladničky osvětluje praktické LED osvětlení, díky kterému získáte lepší přehled o uskladněném jídle.

Mrazicí část

Mrazicí zóna se skládá ze dvou samostatných zásuvek a nabízí 97litrový objem. Díky samostatnému systému zásuvek získáte rychlý přístup k mraženým potravinám, čímž se tak ušetří až 60 % energie oproti jiným chladničkám. Mrazicí výkon se postará o zmražení 12 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku elektrické energie je akumulační doba 13 hodin.

Zásuvky Easy Access

Praktické zásuvky Easy Access se samostatným otevíráním umožní rychlý a snadný přístup k mraženým potravinám, čímž se tak zabraňuje tepelným ztrátám. Uvnitř zásuvek se nacházejí průhledné boxy pro uskladnění potravin, a díky tomu se tak prostor stane efektivně využitelným.

MyZone

Přihrádka MyZone je ideální pro skladování masných výrobků a zeleniny. Je to nezávislá, flexibilní 3 v 1 zásuvka, ve které si můžete nastavit různou úroveň teploty v závislosti na typu potravin. Vybrat si můžete z režimů Ovoce a zelenina, Quick Cool (Rychlé chlazení) nebo Zóna 0 °C (Chiller). Potraviny si tak zachovají svoji čerstvost, krásnou barvu a živiny mnohem déle.

Technologie Total No Frost

Díky inovativní technologii Total No Frost se netvoří ledové krystaly a nedochází tak k tvorbě námrazy ani v chladničce ani v mrazničce. To znamená, že už nebudete muset chladničku znovu odmrazovat a ušetříte tak čas.

Multi Air Flow

Zadní strana chladničky disponuje panelem Multi Air Flow, který se stará o rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu a vyrovnanou teplotu uvnitř chladničky. Potraviny tak budou mít optimální a bezpečné prostředí.

Fresher Techs®

Technologie Fresher Techs je další praktickou funkcí ve výbavě chladničky, která udrží potraviny déle čerstvé a zdravé. Technologie pečuje o každou část v chladničce a upravuje podmínky tak, aby si potraviny udržely svou chuť, kvalitu a nutriční hodnoty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 190.5 cm
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HTR3619ENPW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno