Haier HTF-610DSN7

  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva 17 %

Haier HTF-610DSN7

Haier HTF-610DSN7


Šírka: 90.8 cm, Výška: 190 cm, Maximální hlučnost: 40 db, Celkový čistý objem: 610 L, Čistá kapacita chladničky: 428 L, Čistá kapacita mrazničky: 200 L, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: F,


Cena 49 990 Kč

Sleva 17 % z ceny doporučené výrobcem: 59 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 5 998,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

0 nákup

Zobrazit 0 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Volně stojící lednice s mrazničkou amerického typu Haier HTF-610DSN7 v černém provedení Iconic Black zabezpečí všechny vaše nároky na chlazení. Chladící části přísluší 428 litrů a mrazicí části 200 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod a akumulační doba během výpadku proudu je 18 hodin. Je vhodná do vícečlenných domácností, kde poslouží jako skvělý pomocník při ukládání velkých nákupů. Navíc je vybavena pokročilými funkcemi, které se postarají o dlouhou trvanlivost uložených potravin, například Total NoFrost, Dynamic ABT, 3 chladicí okruhy, rychlé chlazení a rychlé mrazení, Fuzzy Logic, Holiday, M-Sensor a určitě vás potěší i otočný výrobník ledu.

Série Cube

Americká lednice Haier HTF-610DSN7 ze série Cube zaujme už na první pohled elegantním designem v černé barvě. Vnější stěny chladničky chrání 4 vrstvy z nerezové oceli, které brání vzniku škrábanců. Dveře doplňuje stylový digitální dotykový displej.

Beznámrazová americká chladnička s mrazničkou

Haier HTF-610DSN7 je volně stojící čtyřdveřový model s praktickými nastavitelnými nožičkami pro stabilní umístění. Její hlučnost dosahuje pouze 40 dB. Chladnička poskytuje objem 428 l chladicí a 200 l mrazicí části. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod a akumulační doba během výpadku proudu je 18 hodin.

Přehledně rozdělený vnitřní prostor

V chladicí části naleznete 4 skleněné police, 1× Hummidity Box - zásuvka pro ovoce a zeleninu s optimální vyšší vlhkostí, 1× Dry Box - zásuvka pro maso s optimální nižší vlhkostí, držák na vajíčka a 6 přihrádek ve dveřích na uskladnění drobných potravin. Mrazák s objemem 200 l je vybaven 3 + 3 zásuvkami, otočným výrobníkem ledu a funkcí MyZone, kde pravá zásuvka umožňuje nastavení teploty +5 až -18 °C.

Zásuvka Humidity Zone

Je vhodná pro skladování ovoce a zeleniny. Díky technologii Humidity Control System je v zásuvce vysoká vlhkost až 90%. Ovoce a zelenina si zachová svou krásnou barvu a živiny mnohem déle. Kromě toho je vybavena i technologií Fresher Techs, která prodlouží čerstvost potravin.

Technologie ABT 

Už žádné bakterie uvnitř lednice. Speciální antibakteriální úprava ABT eliminuje množství bakterií a jejich následné šíření uvnitř chladničky. ABT technologie využívá ultrafialové světlo na aktivaci fotokatalýzy, která zničí až 99,9% bakterií.

Osvětlení Daylight

Interiér americké chladničky osvětluje systém úsporných LED světel Daylight. LED světla zajistí rovnoměrné osvětlení celého interiéru, což zlepší přehlednost při vyjímání potravin. Při otevření chladničky uvidíte jasné světlo, které je však příjemné pro oči.

Vlastnosti

  • Invertorový kompresor (záruka 12 let) 
  • Total NoFrost – beznámrazová (Multi Air Flow – aktivní cirkulace vzduchu)
  • Dynamic ABT – 99,8 % eliminace bakterií pomocí UV paprsků a filtru, spouští se na 30 minut po 6 hodinách
  • Tři chladicí okruhy, rychlé chlazení a rychlé mrazení
  • Fuzzy Logic, Holiday – režim dovolená
  • M-Sensor – při pohybu před chladničkou se rozsvítí displej 

Technologie Total NoFrost

Díky inovativní technologii Total NoFrost se netvoří ledové krystaly a nedochází tak k tvorbě námrazy ani v chladničce ani v mrazničce. To znamená, že už nebudete muset chladničku znovu odmrazovat a ušetříte tak čas.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 90.8 cm
Výška 190 cm
Maximální hlučnost 40 db
Celkový čistý objem 610 L
Čistá kapacita chladničky 428 L
Čistá kapacita mrazničky 200 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

Haier HTF-610DSN7

Haier HTF-610DSN7

0,0 / 5

0 recenzí Haier HTF-610DSN7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno