Haier HTF-520IP7


Šířka: 90.5 cm, Výška: 190 cm, Maximální hlučnost: 37 db, Celkový čistý objem: 525 L, Čistá kapacita chladničky: 351 L, Čistá kapacita mrazničky: 174 L, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info


Cena 44 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 450 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

0 nákup

Zobrazit 0 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Volně stojící americká chladnička Haier HTF-520IP7 v provedení platinum Inox zabezpečí všechny vaše nároky na chlazení. Celkový čistý objem je 525 litrů, z toho chladicí části přísluší 351 litrů a mrazicí části 174 litrů. Mrazicí kapacita je 12 kg / 24 h a akumulační doba během výpadku proudu je 12 hodin. Je vhodná do vícečlenných domácností, kde poslouží jako skvělý pomocník při ukládání velkých nákupů. Navíc je vybavena pokročilými funkcemi, které se postarají o dlouhou trvanlivost uložených potravin, například Total NoFrost, Multi Air Flow, Antibakteriální systém, Jeden chladicí okruh, Rychlé chlazení, Rychlé mrazení, Dovolená, Auto nastavení, MyZone, Dětská pojistka a určitě vás potěší i automatický výrobník ledu (připojení na přívod vody).

Americká chladnička s mrazákem

Americká chladnička Haier HTF-520IP7 je volně stojící spotřebič v nerezovém provedení, který poskytne dostatek úložného prostoru pro vaše potraviny. Chladnička poskytuje objem 351 l v chladicí a 174 l v mrazicí části. Mrazicí kapacita je 12 kg / 24 hodin a akumulační doba během výpadku proudu je 12 hodin.

Invertorový kompresor

Chladnička s mrazákem Haier disponuje špičkovým invertorovým kompresorem, který se stará o snížení vibrací, díky čemuž je provoz velmi tichý. Dosahuje hlučnosti pouhých 37 dB, čímž vás nebude nijak rušit při jiných aktivitách. Výrobce zároveň poskytuje na kompresor až 12letou záruku.

Fresher Techs®

Technologie Fresher Techs je praktickou funkcí ve výbavě chladničky, která udrží potraviny déle čerstvé a zdravé. Technologie pečuje o každou část v chladničce a upravuje podmínky tak, aby si potraviny udržely svou chuť, kvalitu a nutriční hodnoty.

Technologie ABT 

Už žádné bakterie uvnitř lednice. Speciální antibakteriální úprava ABT eliminuje množství bakterií a jejich následné šíření uvnitř chladničky. ABT technologie využívá ultrafialové světlo na aktivaci fotokatalýzy, která zničí až 99,9 % bakterií.

Inovativní technologie

Díky inovativní technologii Total No Frost se netvoří ledové krystaly a nedochází tak k tvorbě námrazy ani v chladničce, ani v mrazničce. Speciální vybavení „Fresher Shield“ zabraňuje během procesu automatického odmrazování vniknutí teplého vzduchu do mrazničky. Zabraňuje tak ztrátám energie a chrání zmražené potraviny. To znamená, že už nebudete muset chladničku znovu odmrazovat a ušetříte tak čas.

MyZone

Poskytněte vašim potravinám optimální podmínky díky MyZone. Je to nezávislá, flexibilní, 3 v 1 zásuvka, ve které si můžete nastavit různou úroveň teploty v závislosti na typu potravin. Vybrat si můžete z režimů Ovoce a zelenina, Quick Cool (Rychlé chlazení) nebo Zóna 0 °C (Chiller)

Humidity Box

Další praktickou zásuvkou ve výbavě je Humidity Box. V něm můžete uskladnit ovoce, zeleninu či potraviny s nízkým obsahem vody, máslo, tuky, eleje, chléb, čokoládu. Zásuvka je vybavena HCS membránou, která udržuje až 90 % vlhkosti, čímž tak zaručí prodloužení doby skladování čerstvých potravin až 2× déle.

Dávkovač vody a ledu

Ve výbavě nechybí automatický výrobník ledu, díky kterému budete mít vždy led k dispozici. Na přední straně se nachází dávkovač vody a ledu, díky kterým si vychutnáte vychlazenou pitnou vodu, kostky ledu či drcený led, kdykoli chcete.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90.5 cm
Výška 190 cm
Maximální hlučnost 37 db
Celkový čistý objem 525 L
Čistá kapacita chladničky 351 L
Čistá kapacita mrazničky 174 L
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

dTest 2021

dTest 2021

0,0 / 5

0 recenzí Haier HTF-520IP7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno