Haier HSR5918DWMP


Americká chladnička, Energetická třída D, Čistá kapacita chladničky: 330 l, Čistá kapacita mrazničky: 191 l, Roční spotřeba energie: 256 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Šířka: 90,8 cm, Výška: 177,5 cm. Více info


Cena 24 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 250 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící americká chladnička Haier HSR5918DWMP v nerezovém provedení má celkovou kapacitu 521 litrů. Je vybavena invertorovým kompresorem se zárukou 12 let, technologií Total No Frost, Multi Air Flow, funkcemi rychlé chlazení a mražení, elektronickou regulací teploty, dotykovým displejem na dveřích a dětskou pojistkou. Maximální hlučnost je 38 dB.

Invertorový kompresor

Chladnička s mrazničkou Haier je vybavena nejmodernějším invertorovým kompresorem, který snižuje vibrace, takže je její provoz velmi tichý. Dosahuje hlučnosti pouhých 38 dB, takže vás nebude nijak rušit. Výrobce také poskytuje na kompresor záruku až 12 let.

Total No Frost

Díky inovativní technologii Total No Frost se v chladničce ani mrazničce netvoří ledové krystalky a nevzniká námraza. To znamená, že nebudete muset znovu odmrazovat chladničku, což vám ušetří čas.

Multi Air Flow

Na zadní straně chladničky se nachází panel Multi Air Flow, který zajišťuje rovnoměrné rozložení chladného vzduchu a vyváženou teplotu uvnitř chladničky. Vaše potraviny tak budou mít optimální a bezpečné prostředí.

Vnitřní LED osvětlení

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o stavu zásob v chladničce. Celkově je toto osvětlení účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s běžným osvětlením.

Dávkovač vody

K dispozici je automatický dávkovač vody, takže si můžete vychutnat vychlazenou pitnou vodu, kdykoli budete chtít.

Praktické otevírání dveří

Chladnička je vybavena systémem automatického zastavení, který se při otevření dveří automaticky zastaví na 90°. Funkce je navržena tak, aby se zabránilo poškození okolí a zároveň byla zajištěna dokonalá viditelnost a přístup k potravinám uloženým uvnitř. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90.8 cm
Výška 177.5 cm
Maximální hlučnost 38 db
Celkový čistý objem 521 L
Čistá kapacita chladničky 330 L
Čistá kapacita mrazničky 191 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HSR5918DWMP

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi