Haier HSR3918EWPG


Šířka: 90.8 cm, Výška: 177.5 cm, Maximální hlučnost: 38 db, Celkový čistý objem: 521 L, Čistá kapacita chladničky: 330 L, Čistá kapacita mrazničky: 191 L, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info


Cena 24 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 250 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící americká chladnička Haier HSR3918EWPG ve stříbrném provedení zabezpečí všechny vaše nároky na chlazení. Celkový čistý objem je 521 litrů, z toho chladicí části přísluší 330 litrů a mrazicí části 191 litrů. Mrazicí kapacita je 14 kg / 24 h a akumulační doba během výpadku proudu je 5 hodin. Je vhodná do vícečlenných domácností, kde poslouží jako skvělý pomocník při ukládání velkých nákupů. Navíc je vybavena pokročilými funkcemi, které se postarají o dlouhou trvanlivost uložených potravin, například Total No Frost, Multi Air Flow, Dávkovač vody (interní zásobník na vodu), Rychlé chlazení a Rychlé mrazení.

Americká chladnička s mrazákem

Americká chladnička Haier HSR3918EWPG je volně stojící chladnička v nerezovém provedení, která nabízí dostatek prostoru pro uskladnění vašich potravin. Chladnička poskytuje objem 330 l v chladicí a 191 l v mrazicí části. Mrazicí kapacita je 14 kg za 24 hodin a akumulační doba během výpadku proudu je 5 hodin

Vnitřní výbava

Chladnička:

  • 4× polička z tvrzeného skla se stříbrnou lištou a nastavitelnou výškou
  • 2× transparentní zásuvka na ovoce a zeleninu
  • 3× přihrádka ve dveřích (z toho 1× zásobník na vodu)
  • 1× stojan na vajíčka
  • LED osvětlení

Mraznička:

  • 4× polička z tvrzeného skla se stříbrnou lištou
  • 2× zásuvka
  • 3× přihrádka ve dveřích
  • LED osvětlení

Technologie Total No Frost

Díky inovativní technologii Total No Frost se netvoří ledové krystaly a nedochází tak k tvorbě námrazy ani v chladničce ani v mrazničce. To znamená, že už nebudete muset chladničku znovu odmrazovat a ušetříte tak čas.

Multi Air Flow

Zadní strana chladničky disponuje panelem Multi Air Flow, který se stará o rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu a vyrovnanou teplotu uvnitř chladničky. Potraviny tak budou mít optimální a bezpečné prostředí.

Technologie Auto-Stop

Dveře americké chladničky jsou vybaveny technologií Auto-Stop, to znamená, že se při každém otevření automaticky zastaví na 90°. Díky tomu tak nehrozí, abyste dveřmi narazili do okolního nábytku, a poškodili tak dvířka nebo nábytek. Zároveň tím také získáte skvělý přehled a neomezený přístup do chladničky a mrazničky. Disponují také alarmem, který vás upozorní na příliš dlouho otevřené dveře.

Vnější část dveří

Na vnější straně dveří chladničky se nachází intuitivní dotykový panel, který umožní ovládat všechna nastavení. Pomocí něj si můžete vybrat z celé řady praktických funkcí, Rychlé chlazení, Mrazení, Stand-By, Fuzzy či Uzamčení panelu. Na panelu nechybí ani ukazatel teploty v jednotlivých zónách. Na přední straně se také nachází dávkovač vody, díky kterému si vychutnáte vychlazenou pitnou vodu.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením.

Invertorový kompresor

Chladnička s mrazákem Haier disponuje špičkovým invertorovým kompresorem, který se stará o snížení vibrací, díky čemuž je provoz velmi tichý. Dosahuje hlučnosti pouhých 38 dB, čímž vás nebude nijak rušit při jiných aktivitách. Výrobce zároveň poskytuje na kompresor až 12letou záruku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90.8 cm
Výška 177.5 cm
Maximální hlučnost 38 db
Celkový čistý objem 521 L
Čistá kapacita chladničky 330 L
Čistá kapacita mrazničky 191 L
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HSR3918EWPG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno