Haier HSR3918ENPG


Šířka: 98 cm, Výška: 188.8 cm, Maximální hlučnost: 38 db, Celkový čistý objem: 528 L, Čistá kapacita chladničky: 337 L, Čistá kapacita mrazničky: 191 L, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info


Cena 23 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 240 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící americká chladnička Haier HSR3918ENPG ve stříbrném provedení zabezpečí všechny vaše nároky na chlazení. Celkový čistý objem je 528 litrů, z toho chladicí části přísluší 337 litrů a mrazicí části 191 litrů. Mrazicí kapacita je 14 kg / 24 h a akumulační doba během výpadku proudu je 5 hodin. Je vhodná do vícečlenných domácností, kde poslouží jako skvělý pomocník při ukládání velkých nákupů. Navíc je vybavena pokročilými funkcemi, které se postarají o dlouhou trvanlivost uložených potravin, například Total No Frost, Multi Air Flow, Rychlé chlazení a Rychlé mrazení.

Americká chladnička s mrazákem

Americká chladnička Haier HSR3918ENPG je volně stojící chladnička v nerezovém provedení, která nabízí dostatek prostoru pro uskladnění vašich potravin. Chladnička poskytuje objem 337 l v chladicí a 191 l v mrazicí části. Mrazící kapacita je 14 kg za 24 hodin a akumulační doba během výpadku proudu je 5 hodin

Vnitřní výbava

Chladnička:

  • 4× police z tvrzeného skla se stříbrnou lištou a nastavitelnou výškou
  • 3× přihrádka ve dveřích
  • 2× transparentní zásuvka na zeleninu a ovoce
  • 1× stojan na vajíčka
  • LED osvětlení

Mraznička:

  • 4× police z tvrzeného skla
  • 2× zásuvka
  • 3× přihrádka ve dveřích
  • LED osvětlení

Inovativní technologie

Díky inovativní technologii Total No Frost se netvoří ledové krystaly a nedochází tak k tvorbě námrazy ani v chladničce, ani v mrazničce. Speciální vybavení „Fresher Shield“ zabraňuje během procesu automatického odmrazování vniknutí teplého vzduchu do mrazničky. Zabraňuje tak ztrátám energie a chrání zmražené potraviny. To znamená, že už nebudete muset chladničku znovu odmrazovat a ušetříte tak čas.

Technologie Auto-Stop

Dveře americké chladničky jsou vybaveny technologií Auto-Stop, to znamená, že se při každém otevření automaticky zastaví na 90°. Díky tomu tak nehrozí, abyste dveřmi narazili do okolního nábytku, a poškodili tak dvířka nebo nábytek. Zároveň tím také získáte skvělý přehled a neomezený přístup do chladničky a mrazničky. Disponují také alarmem, který vás upozorní na příliš dlouho otevřené dveře.

Multi Air Flow

Zadní strana chladničky disponuje panelem Multi Air Flow, která se stará o rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu a vyrovnanou teplotu uvnitř chladničky. Potraviny tak budou mít optimální a bezpečné prostředí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 98 cm
Výška 188.8 cm
Maximální hlučnost 38 db
Celkový čistý objem 528 L
Čistá kapacita chladničky 337 L
Čistá kapacita mrazničky 191 L
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HSR3918ENPG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno