Haier HFF-750CGBJ


Šířka: 83 cm, Výška: 190.8 cm, Maximální hlučnost: 37 db, Celkový čistý objem: 488 L, Čistá kapacita chladničky: 267 L, Čistá kapacita mrazničky: 221 L, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info


Cena 99 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 000 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící chladnička s mrazničkou amerického typu Haier HFF-750CGBJ v provedení černého skla zabezpečí všechny vaše nároky na chlazení. Chladicí části přísluší 267 litrů a mrazicí části 221 litrů. Mrazicí kapacita je 12 kg / 24 h a akumulační doba během výpadku proudu je 12 hodin. Je vhodná do vícečlenných domácností, kde poslouží jako skvělý pomocník při ukládání velkých nákupů. Navíc je vybavena pokročilými funkcemi, které se postarají o dlouhou trvanlivost uložených potravin, například Total NoFrost (+ Air Flow cirkulace vzduchu), Rychlé chlazení / Mrazení, Antibakteriální technologie ABT, Fuzzy logika a určitě vás potěší i výrobník ledu.

Beznámrazová americká chladnička s mrazákem

Americká chladnička Haier HFF-750CGBJ je volně stojící spotřebič v černém provedení, který poskytne dostatek úložného prostoru pro vaše potraviny. Chladnička poskytuje objem 267 l v chladicí a 221 l v mrazicí části. Mrazicí kapacita je 12 kg / 24 hodin a akumulační doba během výpadku proudu je 12 hodin. Její hlučnost dosahuje pouhých 37 dB.

Technologie ABT 

Už žádné bakterie uvnitř lednice. Speciální antibakteriální úprava ABT eliminuje množství bakterií a jejich následné šíření uvnitř chladničky. ABT technologie využívá ultrafialové světlo na aktivaci fotokatalýzy, která zničí až 99,9 % bakterií.

Osvětlení Daylight

Interiér americké chladničky osvětluje systém úsporných LED světel Daylight. LED světla zajistí rovnoměrné osvětlení celého interiéru, což zlepší přehlednost při vyjímání potravin. Při otevření chladničky uvidíte jasné světlo, které je však příjemné pro oči.

Kostky ledu hned

Chladnička disponuje praktickým výrobníkem ledu, který automaticky poskytne kostkový led. Díky tomu budete mít vždy k dispozici velkou zásobu ledu pro jakékoli použití. Vychutnat si tak můžete dokonalé nápoje či bezpečně skladovat jakékoli druhy potravin.

Potraviny až 8× déle čerstvé

V antioxidační zóně, inspirované vakuovou technologií, se snižuje působení kyslíku na potraviny minimalizací množství vzduchu v prostoru přihrádky. Díky tomuto snížení tak zůstanou potraviny až 8krát déle čerstvé

Technologie Auto-Stop

Dveře americké chladničky jsou vybaveny technologií Auto-Stop, to znamená, že se při každém otevření automaticky zastaví na 90°. Díky tomu tak nehrozí, abyste dveřmi narazili do okolního nábytku, a poškodili tak dvířka nebo nábytek. Zároveň tím také získáte skvělý přehled a neomezený přístup do chladničky a mrazničky.

MyZone

Poskytněte vašim potravinám optimální podmínky díky MyZone. Je to nezávislá, flexibilní, 3 v 1 zásuvka, ve které si můžete nastavit různou úroveň teploty v závislosti na typu potravin. Vybrat si můžete z režimů Ovoce a zelenina, Quick Cool (Rychlé chlazení) nebo Zóna 0 °C (Chiller)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 83 cm
Výška 190.8 cm
Maximální hlučnost 37 db
Celkový čistý objem 488 L
Čistá kapacita chladničky 267 L
Čistá kapacita mrazničky 221 L
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HFF-750CGBJ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno