Haier HDW3618DNPD

Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 222 l, Objem mrazničky: 119 l, Roční spotřeba energie: 204 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 59,5 cm, Výška: 185 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící smart kombinovaná chladnička s mrazákem Haier 2D 60 Series 3 HDW3618DNPD v tmavém nerezovém provedení má celkovou kapacitu 341 l a je zařazena do energetické třídy D. Chladicí část disponuje objemem 222 l a mrazící část objemem 11. Je vybavena invertorovým kompresorem se zárukou 12 let, technologií Air Surround Total No Frost, zásuvkou s regulací vlhkosti Humidity Control, elektronickou regulací teploty, displejem na dveřích a alarmem otevřených dveří. Chladnička disponuje doplňkovým obsahem v aplikaci hOn s možností ovládání na dálku. Max. hlučnost: 36 dB.

Invertorový kompresor

Chladnička s mrazničkou Haier je vybavena nejmodernějším invertorovým kompresorem, který snižuje vibrace, takže její provoz je velmi tichý. Dosahuje hlučnosti pouhých 36 dB, takže vás nebude nijak rušit při jiných činnostech. Výrobce také poskytuje na kompresor záruku až 12 let.

Beznámrazová technologie

Díky inovativní technologii Air Surround Total No Frost se v chladničce ani v mrazničce netvoří ledové krystalky a nevzniká námraza. To znamená, že nebudete muset chladničku znovu odmrazovat, což vám ušetří čas.

Vnitřní LED osvětlení 

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o zásobách chladničky. Celkově je toto osvětlení účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s běžným osvětlením.

Přizpůsobte si otevírání chladničky

Chladnička má možnost výměny závěsu dveří. Směr otevírání dveří chladničky můžete nastavit podle svých potřeb.

Aplikace hOn

Chladničku lze přes Wi-Fi připojit k mobilní aplikaci hOn a ovládat ji na dálku. Aplikace také nabízí možnost využívat různé doplňkové funkce, jako je Food Locator, My Inventory, Advanced Drink Assistant a další.

Chladicí část

Chladicí část kombinované chladničky má vnitřní objem 222 litrů a je vybavena 2+1 skleněnými odkládacími policemi, 6 přihrádkami ve dveřích, zásuvkou Fresh Box a držákem na víno. Zásuvka Humidity Zone s filtrem HCS udržuje 90% vlhkost vzduchu a zajišťuje zachování čerstvosti až 2× déle.

Mrazicí část

Mrazicí část má objem 119 l a 3 průhledné zásuvky. Má mrazicí kapacitu 7 kg za 24 hodin a akumulační dobu 10 hodin v případě výpadku proudu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 185 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HDW3618DNPD

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi