Haier HD90-A3979


Hloubka: 67.5 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 9 Kg, Třída energ.účinnosti: A +++, Systém sušení: Tepelné čerpadlo, Typ sušení: tepelné čerpadlo,


Cena 18 990 Kč

Sleva 17 % z ceny doporučené výrobcem: 22 790 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 189,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Sušička prádla Haier HD90-A3979 v bílé barvě s černými dvířky je zařazena do energetické třídy A+++. Kapacita bubnu je 9 kg prádla. V nabídce má až 14 programů a 3 režimy sušení. Využívá senzorové sušení ve 4 úrovních. Má funkci I-Time pro úpravu sušicího cyklu, iRefresh, dětský zámek, možnost přidat prádlo, zvukovou signalizaci a odložený start o 12 hodin. Buben Pillow Drum je prakticky osvětlen. Trojitý filtr zachytí nečistoty. Při sušení pomocí tepelného čerpadla dosahuje hlučnosti 66 dB. Rozměry (v × š × h): 84,5 × 59,5 × 67,5 cm.

 

 

 

Pomocník při sušení

Sušička prádla Haier HD90-A3979 s kapacitou bubnu až 9 kg vysuší prádlo celé vaší rodině. Je vybavena trojitým filtrem, který zachycuje vlákna a žmolky. Filtrační systém je umístěn v přední části sušičky pro lepší přístup. S roční spotřebou energie pouze 193 kWh spadá do velmi úsporné energetické třídy A+++.

  • 14 programů: Bavlna, Smíšené prádlo, Jemné prádlo, Syntetika, Objemné, Ručníky, Košile, Peřiny, Sportovní prádlo, Vlna, Dětská péče, Na žehlení, Rychlé sušení, Časované sušení.

Jemná k vašemu prádlu

V sušičce můžete bez obav sušit i velmi jemné tkaniny, bez obav z jejich znehodnocení nebo zničení. Buben obsahuje polštářky Pillow Drum, po kterých prádlo jemně klouže. K sušení využívá tepelné čerpadlo, které efektivně využívá horký vzduch, čímž se sníží spotřeba energie až o 50 %.

4 úrovně sušení

Zvolte si úroveň sušení podle toho, jak vám to vyhovuje. Program Super suché umožní prádlo hned nosit nebo ho uložit do skříně. V případě programu Na žehlení zůstává oblečení mírně vlhké pro snadnější žehlení. Program Do skříně je vhodný pro zavěšení kusů oblečení na ramínko. Posledním je program Suché na nošení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 67.5 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 9 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení Tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HD90-A3979

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno