Haier HD80-A3959R-S

Sušička prádla, Energetická třída A +++, Kapacita 8 kg prádla, Účinnost sušení B, Odložený start, Vestavěný displej, Smart ovládání mobilem, Možnost připojení na odpad: Ano, příslušenství v balení. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Haier HD80-A3959R-S v antracitovém provedení s černými dvířky vysuší 8 kg prádla a je zařazena do energetické třídy A+++. Podpora Wi-Fi, Bluetooth a aplikace hOn. Disponuje funkcí i-Time, i-Refresh, 3 úrovněmi sušení, 11 programy, bubnem Pillow Drum a funkcí odložený start.

 

 

 

Pomocník při sušení

Sušička Haier HD80-A3959R-S v antracitovém provedení nabízí kapacitu bubnu 8 kg prádla, takže je ideální pro větší rodiny. Poskytuje profesionální výsledky a zároveň šetří energii a čas. Spadá do vysoce úsporné energetické třídy A+++.

Programy a funkce

  • 11 programů + Wi-Fi (dálkové ovládání): Bavlna, Mix, Syntetika, Rychlé sušení, Časované sušení, Jemné, Dálkové ovládání (Wifi), Vlna, Ručníky, Deky, Sport, i-Refresh
  • Funkce: program s odloženým startem, dětský zámek, nastavení teploty sušení (3 teploty + studený vzduch), nastavení úrovně sušení (3 úrovně), ochrana proti pomačkání, hygienické, i-time, světelná signalizace zvuku (lze vypnout), kontrolka čištění filtru, kontrolka prázdné nádržky na vodu

Hygienicky čisté prádlo

Funkce Hygienic se postará o profesionální hygienickou čistotu. Díky ní dokáže zbavit vaše prádlo více než 99 % bakterií a zároveň zajistí delší a lepší životnost vašeho oblečení. Tato funkce je inovací podepsanou společností Haier a certifikovanou institutem VDE.

I-Time

Další inovativní funkcí ve výbavě sušičky je funkce I-Time. Ta umožňuje nastavit délku cyklu podle vašich potřeb, takže můžete zkrátit nebo prodloužit dobu sušení. Díky tomu se vám sušička vždy přizpůsobí.

Parní ošetření

Sušička disponuje technologií I-Refresh, která z vašeho oblečení odstraňuje různé pachy, alergeny a jemný prach. Zároveň také účinně redukuje pomačkání, záhyby a změkčuje tkaniny. Na konci cyklu projde prádlem studený vzduch, který odstraní zbytky nečistot a dodá prádlu svěží vzhled.

Buben na polštáře

Sušička má buben se speciálními polštářky, po kterých prádlo jemně klouže a nikde se nezachytává. Nemusíte se tedy obávat poškození při sušení saténových halenek.

Snadný přístup

Sušička je vybavena třívrstvým filtračním systémem, který umožňuje snadné shromažďování vláken na jednom místě. Filtr je umístěn v přední části sušičky pro snadný přístup.

Šetrný k prádlu

Technologie tepelného čerpadla šetří teplo uvnitř bubnu sušičky. Tepelné čerpadlo efektivně využívá horký vzduch a snižuje spotřebu energie až o 50 %. To znamená, že můžete používat více spotřebičů najednou. Výhodou je také mnohem lepší péče o vaše prádlo ve srovnání s běžnou sušičkou.

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání sušičky je ještě jednodušší díky bezdrátové technologii Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn, která nabízí spoustu skvělých funkcí a informací. Můžete také na dálku zkontrolovat stav sušičky. Výhodou aplikace je také to, že vám pomůže vybrat optimální program.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 60 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 67.5 cm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HD80-A3959R-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi