Haier HD100-A2979-S


Sušička prádla, Energetická třída A ++, Kapacita 10 kg prádla, Účinnost sušení B, Odložený start, Vestavěný displej. Více info


Cena 17 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 180 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sušička prádla Haier HD100-A2979-S v bílé barvě s černými dvířky je zařazena do energetické třídy A++. Kapacita bubnu je 10 kg prádla. V nabídce má až 14 programů. Využívá senzorové sušení ve 4 úrovních, má funkci I-Time pro úpravu sušicího cyklu, dětský zámek a odložený start o 12 hodin. Buben Pillow Drum je prakticky osvětlen. Disponuje držákem na sušení bot. Trojitý filtr zachytí nečistoty. Při sušení pomocí tepelného čerpadla dosahuje hlučnosti 67 dB. Rozměry (v × š × h): 84,5 × 59,5 × 67,5 cm.

 

 

 

Pomocník při sušení

Sušička prádla Haier HD100-A2979-S s kapacitou bubnu až 10 kg vysuší prádlo celé vaší rodině. Kromě oblečení v ní vysušíte i boty, které položíte na speciální stojan. Je vybavena trojitým filtrem, který zachycuje vlákna a žmolky. Filtrační systém je umístěn v přední části sušičky pro lepší přístup.


Šetrná k vašemu oblečení

V sušičce můžete bez obav sušit i velmi jemné tkaniny, bez obav z jejich znehodnocení nebo zničení. Buben obsahuje polštářky Pillow Drum, po kterých prádlo jemně klouže. Vnitřek bubnu osvětluje světlo Drum Light pro lepší přehled.

4 úrovně sušení

Zvolte si úroveň sušení podle toho, jak vám to vyhovuje. Program Super suché umožní prádlo hned nosit nebo ho uložit do skříně. V případě programu Na žehlení zůstává oblečení mírně vlhké pro snadnější žehlení. Program Do skříně je vhodný pro zavěšení kusů oblečení na ramínko. Posledním je program Suché na nošení.

Úsporné sušení

Sušička s roční spotřebou energie 280 kWh spadá do energetické třídy A++. Při sušení tepelné čerpadlo efektivně využívá horký vzduch, čímž snižuje spotřebu energie až o 50 %.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 67.5 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 10 Kg
Třída energ.účinnosti A ++
Systém sušení Tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HD100-A2979-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi