Haier HCR5919ENMB


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 354 l, Čistá kapacita mrazničky: 174 l, Roční spotřeba energie: 329 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 90,8 cm, Výška: 190 cm. Více info


Cena 34 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 350 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Čtyřdveřová chladnička Haier HCR5919ENMB Cube 90 Series 5 American ve stylovém černém provedení nabízí celkový objem 528 litrů. Chladicí část má objem 254 litrů a mrazicí část 174 litrů. Ta zmrazí 12 kg potravin za 24 hodin. Chladnička je vybavena technologií Total No Frost, invertorovým kompresorem, Humidity Boxem, My Zone a T-ABT PRO.

Řada Cube

Americká chladnička Haier HCR5919ENMB řady Cube zaujme na první pohled svým elegantním černým designem. Čtyřdveřová chladnička je vybavena digitálním dotykovým displejem umístěným na vnější straně. Díky němu můžete upravovat nastavení pouhým stisknutím tlačítka, aniž byste museli otevírat dveře.

Čtyřdveřová americká chladnička

Haier HCR5919ENMB je čtyřdveřová volně stojící chladnička v černém provedení, poskytne vám dostatek prostoru pro uložení vašich potravin. Chladnička poskytne objem 354 litrů v chladicím prostoru a 174 litrů v mrazicím prostoru. 90 cm široká čtyřdveřová chladnička je vybavena technologiemi a inovacemi Haier, které zajistí, že vaše potraviny zůstanou déle čerstvé.

Fresher Techs®

Technologie Fresher Techs je další praktickou funkcí chladničky, která udržuje potraviny déle čerstvé a zdravé. Tato technologie se postará o každou část chladničky a upravuje podmínky tak, aby si potraviny zachovaly svou chuť, kvalitu a nutriční hodnotu.

Zásuvka se zónou vlhkosti

Technologie Humidity Control System je vhodná pro skladování ovoce a zeleniny a udržuje v zásuvce vlhkost až 90 %. Ovoce a zelenina si tak mnohem déle zachovají svou krásnou barvu a živiny. Kromě toho je vybavena také technologií Fresher Techs, která prodlužuje čerstvost potravin.

Hygienická čistota

Technologie T-ABT® společnosti Haier udržuje chladničku bez bakterií. Využívá přirozených vlastností minerálů v proudícím vzduchu v chladničce k odstranění až 99,9 % bakterií. Čisté proudění vzduchu zabraňuje kontaminaci potravin, pomáhá zachovat původní chuť, hygienu a chrání vaše zdraví.

Technologie Total No Frost

Díky inovativní technologii Total No Frost se v chladničce ani mrazničce netvoří ledové krystalky a nevzniká námraza. Díky tomu nebudete muset chladničku znovu odmrazovat, což vám ušetří čas.

Invertorový kompresor

Chladnička s mrazničkou Haier je vybavena invertorovým kompresorem, který snižuje vibrace, takže její provoz je velmi tichý. Dosahuje hlučnosti pouhých 38 dB, takže vás nebude nijak rušit při jiných činnostech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90.8 cm
Výška 190 cm
Maximální hlučnost 38 db
Celkový čistý objem 528 L
Čistá kapacita chladničky 354 L
Čistá kapacita mrazničky 174 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HCR5919ENMB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi