Haier HCR3818ENPT


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 311 l, Čistá kapacita mrazničky: 156 l, Roční spotřeba energie: 290 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Šířka: 83 cm, Výška: 181,5 cm. Více info

Barva


Cena 24 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 250 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Čtyřdveřová americká chladnička Haier HCR3818ENPT v černém provedení nabízí objem 467 litrů. Objem chladicí části je 311 litrů a mrazicí části 156 litrů. Je vybavena invertorovým kompresorem, technologií Total No Frost, LED osvětlením a dotykovým displejem. K dispozici je funkce rychlého chlazení, funkce mrazení, prázdninový režim a akustický signál otevření dveří.

Haier HCR3818ENPT

Beznámrazová kombinovaná chladnička Haier HCR3818ENPT v černém provedení poskytuje dostatek prostoru pro skladování potravin. Nabízí celkový objem 467 litrů. Na přední straně se nachází dotykový displej. Díky svému stylovému designu nenarušuje celkový vzhled místnosti a skvěle se hodí do každé kuchyně.

Chladicí zóna

Chladicí zóna se nachází v horní části a má objem 311 litrů. Vnitřní prostor tvoří 3 skleněné police, z nichž 1 je výškově nastavitelná. Dále je vybavena 6 přihrádkami ve dveřích, držákem na vejce a 2 zásuvkami.

Mrazicí zóna

Mrazicí zóna se skládá ze 6 zásuvek a nabízí objem 156 litrů. Mrazicí kapacita se postará o zmrazení 10 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu je akumulační doba 10 hodin.

Beznámrazová technologie

Díky inovativní technologii Air Surround Total No Frost se netvoří ledové krystalky a v chladničce ani v mrazničce nevzniká námraza. Díky tomu nebudete muset chladničku znovu odmrazovat, což vám ušetří čas.

Vnitřní LED osvětlení

Díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled o zásobách vaší chladničky. Celkově je toto osvětlení účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s běžným osvětlením.

Invertorový kompresor

Americká chladnička Haier je vybavena invertorovým kompresorem, který se stará o redukci vibrací, díky čemuž je provoz velmi tichý. Dosahuje hlučnosti pouhých 35 dB, což vás nebude nijak rušit při jiných činnostech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 83 cm
Výška 181.5 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 467 L
Čistá kapacita chladničky 311 L
Čistá kapacita mrazničky 156 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Haier HCR3818ENPT

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Vladimír

13. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Tichý chod, prostor, vzhled
  • Málo polic, neosvětlený mrazák

Je škoda že lednice nemá o jednu polici víc. Mrazáky dole mají sice každý své dveře, ale prostor je spojený. Příčka není až nahoru.