Haier HBW5518E


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 186 l, Objem mrazničky: 62 l, Roční spotřeba energie: 216 kWh, Maximální hlučnost: 37 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 54 cm, Výška: 177,2 cm, Hloubka: 54,5 cm. Více info


Cena 19 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná smart kombinovaná Total No Frost chladnička Haier HBW5518E v energetické třídě E má 186litrovou chladicí a 62litrovou mrazicí část. Je vybavena funkcí Super Cooling, Super Freezing, Prázdninovým režimem a Eko režimem, systémem proudění vzduchu Artificial Intelligence Inside. Podpora technologie Wi-Fi a aplikace hOn.

Haier HBW5518E

Vestavná kombinovaná chladnička Haier HBW5518E se postará o správné skladování vašich potravin díky řadě praktických funkcí a technologií a vyhrazeným zónám. Nabízí celkový objem 248 litrů. Chladicí částobjem 186 litrů a mrazicí část 62 litrů.

Vnitřní vybavení:

  • 3 skleněné police (z toho 2 výškově nastavitelné)
  • 2 zásuvky
  • 4 dveřní police
  • držák na vejce
  • 3 zásuvky v mrazničce

Fresher Techs®

Technologie Fresher Techs je další praktickou funkcí chladničky, která udržuje potraviny déle čerstvé a zdravé. Technologie se stará o každou část chladničky a upravuje podmínky tak, aby si potraviny zachovaly svou chuť, kvalitu a výživovou hodnotu.

Dokonalý přehled

Tato vestavná kombinovaná chladnička vám nabízí řešení na míru. Aplikace hOn umožňuje nekonečné možnosti interakce se spotřebičem. Aplikace a umělá inteligence nabízejí inovativní funkce, jako je Proaktivní teplota, Pokročilý asistent pro nápoje nebo funkce Můj inventář.

TCS

Kombinovaná chladnička je vybavena systémem TCS, což je systém tří čidel, která detekují kolísání teploty uvnitř chladničky i mrazničky v důsledku otevřených dveří. Spolu s invertorovým kompresorem minimalizuje kolísání teploty a zabraňuje zkažení potravin.

Humidity Zone

Zásuvka Humidity Zone je vhodná pro skladování ovoce a zeleniny. Díky technologii Humidity Control System má zásuvka vysokou vlhkost až 90 %. Ovoce a zelenina si mnohem déle zachovají svou krásnou barvu a živiny.

Technologie Total No Frost

Díky inovativní technologii Total No Frost se v chladničce ani mrazničce netvoří ledové krystalky a nevzniká námraza. To znamená, že nebudete muset přístroj znovu odmrazovat, což vám ušetří čas a práci.

Funkce rychlého zmrazení

Funkce Super Freeze zajistí, že potraviny zůstanou čerstvé a budou mít skvělou chuť. Její podstatou je rychlé zmrazení produktů, které si tak podrží nejlepší kondici.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177.2 cm
Maximální hlučnost 37 db
Celkový čistý objem 248 L
No Frost (mrazák) Ano
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Haier HBW5518E

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Roman

29. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá