Haier HB20FPAAA


Šířka: 70 cm, Výška: 200 cm, Maximální hlučnost: 37 db, Celkový čistý objem: 479 L, Čistá kapacita chladničky: 339 L, Čistá kapacita mrazničky: 140 L, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info


Cena 29 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 300 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká lednice Haier HB20FPAAA v nerezovém provedení s No Frost má objem 479 litrů. Chladicí část má 339 litrů, mrazák se 2 zásuvkami má 140 litrů. Za 24 hodin zmrazí 10 kg potravin. Chladnička má 3 skleněné nastavitelné police, 6 dveřních polic, držák na lahve, zásuvku Humidity Zone a box MyZone. Vnitřek osvětluje systém LED světel Daylight. Vybavena je elektronickým displejem, funkcí Super Freezing a Superchlazení a režimem Dovolená. Hluk pouze 37 dB. Rozměry (V × Š × H): 200 × 70 × 68,5 cm.

Lednička French Door

Chladnička typu French Door disponuje ergonomickou konstrukcí a praktickým zpracováním interiéru. Chladicí část je vybavena dvěma dveřmi s nezávislým otevíráním. Mrazicí část tvoří dvě samostatné zásuvky. Díky tomu se tak snižuje ztráta teploty.

Americká chladnička s mrazákem

Americká chladnička Haier HB20FPAAA je volně stojící chladnička v nerezovém provedení. Chladnička poskytuje objem 339 l v chladicí a 140 l v mrazicí části. Mrazicí kapacita je 10 kg / 24 h a akumulační doba během výpadku proudu je 16 hodin. Její hlučnost dosahuje pouhých 37 dB. Osvětlení je zajištěno díky LED panelu.

Technologie Total No Frost

Díky inovativní technologii Total No Frost se netvoří ledové krystaly a nedochází tak k tvorbě námrazy ani v chladničce ani v mrazničce. To znamená, že už nebudete muset chladničku znovu odmrazovat a ušetříte tak čas.

Daylight

Chladnička disponuje technologií Daylight, která využívá výkonné LED diody, díky čemuž poskytne mnohem jasnější a intenzivnější osvětlení v chladničce. Světlo podsvěcuje celý zadní panel a tak uvidíte na všechno, co v chladničce skladujete.

Funkce Rychlé mrazení

Funkce Super Freeze se postará o zachování čerstvosti a chuti vašich potravin. Díky funkci se potraviny rychle zmrazí a tím jim zanechá tu nejlepší kvalitu.

My Zone

Poskytněte vašim potravinám optimální podmínky díky MyZone. Je to nezávislá, flexibilní, 3 v 1 zásuvka, ve které si můžete nastavit různou úroveň teploty v závislosti na typu potravin. Vybrat si můžete z režimů Ovoce a zelenina, Quick Cool (Rychlé chlazení) nebo Zóna 0 °C (Chiller)

Humidity Box

Další praktickou zásuvkou ve výbavě je Humidity Box. V něm můžete uskladnit ovoce, zeleninu či potraviny s nízkým obsahem vody. máslo, tuky, eleje, chléb, čokoládu. Zásuvka je vybavena HCS membránou, která udržuje až 90 % vlhkosti, čímž tak zaručí prodloužení doby skladování čerstvých potravin až 2× déle.

Zásuvky Easy Access

Praktické zásuvky Easy Access se samostatným otevíráním umožní rychlý a snadný přístup k mraženým potravinám, čímž se tak zabraňuje tepelným ztrátám. Uvnitř zásuvek se nacházejí průhledné boxy pro uskladnění potravin, a díky tomu se tak prostor stane efektivně využitelným.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 70 cm
Výška 200 cm
Maximální hlučnost 37 db
Celkový čistý objem 479 L
Čistá kapacita chladničky 339 L
Čistá kapacita mrazničky 140 L
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier HB20FPAAA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno