Haier C3FE844CGJ

 • Doprava zdarma
 • 12 % zpět na Věrnostní kartu
 • Sleva 17 %

dTest 2021

dTest 2021


Šírka: 70 cm, Výška: 190.5 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: D,


Cena 24 990 Kč

Sleva 17 % z ceny doporučené výrobcem: 29 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 2 998,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

0 nákup

Zobrazit 0 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Haier C3FE844CGJ v titanové barvě. Rozmrazování se realizuje automaticky a to v chladicí i mrazicí části. Chladicí prostor o objemu 311 litrů má vnitřní vybavení, tvořený 3 skleněné police, 3 dveřní přihrádky, 1 plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, 1 zásuvka s možností nastavení režimu (rychlé chlazení, rozmrazování, nulová zóna) a LED osvětlení. Mrazicí část umístěna dole má objem 148 l. Vnitřní prostor je vybaven 3 plastovými zásuvkami. Její mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod a odolnost vůči výpadku proudu je 16 hodin. Pro snadnější manipulaci při otevírání je chladnička Haier C3FE844CGJ vybavena zabudovaným madlem, 2 nastavitelnými nožičkami, 2 kolečka. Její hlučnost je 36 dB.

Design a provedení

Kombinovaná chladnička Haier C3FE844CGJ je v titanovém provedení a jedná se o volně stojící spotřebič. Pro pohodlné otevírání je umístěno praktické zabudované madlo. Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místnosti a bez problémů se do ní vejde váš rodinný nákup. Určitě oceníte automatické odmražování, takže se nebudete muset zabývat zdlouhavým čištěním a ušetřený čas můžete využít k oblíbené činnosti. Chladnička nabízí funkci rychlého chlazení a mražení. Ledničku umístit kdekoliv díky jejím rozměrům a oboustranným dveřím.

Vlastnosti

 • Invertorový kompresor (záruka 12 let)
 • Total NoFrost - beznámrazová technologie (Multi AirFlow - aktivní cirkulace vzduchu)
 • HCS - membrána pro automatickou regulaci vlhkosti na 90%
 • Rychlé chlazení a rychlé mražení
 • Holiday - režim dovolená
 • Fuzzy - chladnička si reguluje teplotu podle teploty okolí

Chladící část

Chladnička nabízí pro pohodlné uskladnění vašich potravin dostatečný prostor v objemu 311 litrů. Výbavu tvoří, 3 skleněné police vyrobené z tvrzeného skla, 3 dveřní přihrádky pro uskladnění drobných potravin, 1 plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, 1 zásuvka MyZone s možností nastavení režimu (rychlé chlazení, rozmrazování, nulová zóna). Interiér chladničky je vybaven LED osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladněném jídle. O tom, že je chladnička v provozu, nebudete ani vědět, protože je to velmi tichý spotřebič. Dosahovaná hlučnost je pouze 36 dB.

MyZone a Humidity Zone

Přihrádka MyZone je ideální pro skladování masných výrobků a zeleniny. Jednoduchým doteků si umíte upravit teplotu v přihrádce v rozmezí -3 °C do +5 °C. Potraviny si tak zachovají svou čerstvost. Zásuvka Humidity Zone je vhodná pro skladování ovoce a zeleniny. Díky technologii Humidity Control System je v zásuvce vysoká vlhkost až 90%. Ovoce a zelenina si zachová svou krásnou barvu a živiny mnohem déle.

Mrazicí část

Mrazák umístěn v dolní části dosahuje objem 148 litrů. Vnitřní vybavení tvoří 3 průhledné plastové zásuvky pro skladování mražených potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/4 hod a odolnost vůči výpadku proudu je až 16 hodin.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 70 cm
Výška 190.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Ocenění a hodnocení produktů

dTest 2021

dTest 2021

0,0 / 5

0 recenzí Haier C3FE844CGJ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno