Haier C3FE837CGJ

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva 17 %

Šírka: 59.5 cm, Výška: 200 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: D,


Cena 19 990 Kč

Sleva 17 % z ceny doporučené výrobcem: 23 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 2 398,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Haier C3FE837CGJ v titanové barvě. Vnitřní celkový objem dosahuje 365 litrů. Rozmrazování se realizuje automaticky a to v chladicí i mrazicí části. Chladicí prostor o objemu 257 litrů má vnitřní vybavení, které tvořený 4 skleněné police, 3 dveřní přihrádky, 1 plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, 1 zásuvka s možností nastavení režimu (rychlé chlazení, rozmrazování, nulová zóna) držák na víno a LED osvětlení . Mrazicí část umístěna dole má objem 120 l. Vnitřní prostor je vybaven 3 plastovými zásuvkami. Její mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod a odolnost vůči výpadku proudu je 14 hodin. Pro snadnější manipulaci při otevírání je chladnička Haier C3FE837CGJ vybavena zabudovaným madlem, 2 nastavitelnými nožičkami. Její hlučnost je 35 dB.

Design a provedení

Kombinovaná chladnička Haier C3FE837CGJ je v titanovém provedení a jedná se o volně stojící spotřebič. Její celkový objem je 365 litrů. Pro pohodlné otevírání je umístěno praktické zabudované madlo. Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místnosti a bez problémů se do ní vejde váš rodinný nákup. Určitě oceníte automatické odmrazování, takže se nebudete muset zabývat zdlouhavým čištěním a ušetřený čas můžete využít k oblíbené činnosti. Chladnička nabízí funkci rychlého chlazení a mražení.

Chladicí část

Chladnička nabízí pro pohodlné uskladnění vašich potravin dostatečný prostor v objemu 257 litrů. Výbavu tvoří, 4 skleněné police vyrobené z tvrzeného skla, 3 dveřní přihrádky pro uskladnění drobných potravin, 1 plastová zásuvka Moist Zone pro skladování ovoce a zeleniny, 1 zásuvka MyZone s možností nastavení režimu (rychlé chlazení, rozmražování, nulová zóna), držák na víno a držák na vajíčka. Interiér chladničky je vybaven LED osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladněném jídle. O tom, že je chladnička v provozu, nebudete ani vědět, protože je to velmi tichý spotřebič. Dosahovaná hlučnost je pouze 35 dB.

Mrazicí část

Mrazák umístěn v dolní části dosahuje objem 120 litrů. Vnitřní vybavení tvoří 3 průhledné plastové zásuvky pro skladování mražených potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod a odolnost vůči výpadku proudu je až 14 hodin.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 200 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier C3FE837CGJ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno