Haier AFE735CHJ

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 179,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Haier AFE735CHJ v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Vnitřní celkový objem dosahuje 330 litrů. Rozmrazování se realizuje automaticky a to v chladící i mrazící části. Chladící prostor o objemu 233 litrů má vnitřní vybavení, které tvoří: 3 skleněné police, 3 dveřní přihrádky, 1 plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, 1 zásuvka s možností nastavení režimu (rychlé chlazení, rozmrazování, nulová zóna) a LED osvětlení. Mrazící část umístěna dole má objem 97 l a sestává ze dvou zásuvek. Její mrazicí kapacita dosahuje 12 kg / 24 hod. a odolnost vůči výpadku proudu 13 hodin. Pro snadnější manipulaci při otevírání je chladnička Haier AFE735CHJ vybavena zabudovaným madlem, 2 nastavitelnými nožičkami, 2 kolečka. Hlučnost 40 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Liebherr CBNPes 4858

Liebherr CBNPes 4858

Technologicky vyspělá kombinovaná chladnička Liebherr CBNPes 4858 obsahuje chladící části s využitelným objemem 243 l a část BioFresh o objemu 97 litrů. Mrazící část nabízí objem 101 l. Chladnička je…

 • Šířka: 60 cm
 • Výška: 201 cm
 • Hloubka: 66,5 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Design a provedení

Kombinovaná chladnička Haier AFE735CHJ je v nerezovém provedení nabízí prostorné chladící prostory o objemu 330 litrů, výšku 190 cm a šířku 60 cm. Tato chladnička pojme i ty největší rodinné nákupy. Chladící část nabízí objem 233 litrů a mrazák s objemem 97 litrů. Pro pohodlné otevírání je umístěno praktické zabudované madlo. Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místnosti a bez problémů se do ní vejde váš rodinný nákup. Určitě oceníte automatické odmrazování, takže se nebudete muset zabývat zdlouhavým čištěním a ušetřený čas můžete využít k oblíbené činnosti. Stylový digitální dotykový displej umožňuje jednoduché a intuitivní nastavení chladničky. Nyní můžete snadno ovládat teplotu a další nastavení bez nutnosti otevírání dveří. Mezi její klíčové vlastnosti patří:

 •     Celkový čistý objem 330 l (objem chladničky 233 l / mrazničky 97 l)
 •     Energetická třída A ++
 •     Invertorový kompresor se zárukou 12 let
 •     Total No Frost - beznámrazová technologie (Multi Air Flow - aktivní cirkulace vzduchu)
 •     Rychlé mrazení -HCS ​​membrána pro automatickou regulaci vlhkosti na 90%
 •     Zásuvka MyZone - mechanické ovládání posuvným ovladačem, nastavení pro ovoce a zeleninu nebo jako Chiller
 •     Osvětlení LED panel v chladničce
 •     Design Inox a integrované madlo

Chladící část s flexibilním prostorem

Kombinovaná třídveřová chladnička poskytuje vaší kuchyni komfortní a designově působivý chladící úložný prostor s jednou přihrádkou MyZone, kterou je možné si nastavit dle vlastních potřeb. Chladnička vám nabízí příjemné pohodlí a uživatelský komfort. Výbavu tvoří 3 skleněné police vyrobené z tvrzeného skla, 3 dveřní přihrádky pro uskladnění drobných potravin, 1 plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, 1 zásuvka MyZone s možností nastavení režimu (rychlé chlazení, rozmrazování, nulová zóna). Interiér chladničky je vybaven LED osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladněného jídle. O tom, že je chladnička v provozu, nebudete ani vědět, protože je to velmi tichý spotřebič. Dosahovaná hlučnost je pouze 40 dB.

Mimořádně flexibilní přihrádka MyZone

Zásuvka MyZone je nezávislou částí, která umožňuje nastavení teploty v 2 režimech. Zvolit můžete: Chiller - nulová zóna nebo nastavení pro ovoce a zeleninu. MyZone poskytne potravinám optimální podmínky.

Mrazící část

Mrazák umístěna v dolní části dosahuje objem 97 litrů. Sestává ze dvou zásuvek pro skladování mražených potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a odolnost vůči výpadku proudu až 13 hodin.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením.

Energetická třída A ++

Chladnička Haier AFE735CHJ nabízí vynikající výsledky, pokud jde o energetickou účinnost, díky její hodnocení A ++, které snižuje spotřebu až o 40% v porovnání s chladničkami energetické třídy A. Nyní můžete mít nejen neuvěřitelný výkon, ale také nízkou spotřebu energie! A především to znamená menší dopad na životní prostředí a větší úspory na účtech.

Moderní technologie

 •     Invertorový kompresor: Špičková konstrukce chladničky s invertorovým kompresorem zajišťuje výrazně tišší chod při zachování stejného výkonu i energetické třídy. Tichý provoz chladničky dosahuje pouze 40 dB. Na vysoce kvalitní a efektivní invertorový kompresor výrobce poskytuje 12 let záruku. (Je nutná registrace).
 •     Špičková technologie chlazení: Inovativní technologie Total No Frost zabraňuje tvorbě námrazy, co značně usnadňuje údržbu chladničky, efektivně snižuje energetickou spotřebu, zajišťuje rovnoměrné chlazení a udržovat potraviny uložené v chladu. Díky rovnoměrnému chlazení vydrží potraviny déle čerstvé.
 •     Multi Air Flow: Nucená cirkulace vzduchu zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu. Ventilátor rozhání studený vzduch do celého prostoru chladničky. Elektronické čidla pomáhají udržovat v celé chladničce vyrovnanou teplotu. Uložené potraviny zůstanou čerstvé po delší dobu a neztrácejí nutriční hodnoty.


 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,5 cm
 • Výška 190,5 cm
 • Hloubka 67,7 cm
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Haier
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 59,5 cm
Výška: 190,5 cm
Hloubka: 67,7 cm
Hmotnost: 105 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 275 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 13 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 97 L
Mrazící výkon: 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 330 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 233 L

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 34003319

Všechny parametry

Recenze Haier AFE735CHJ

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Haier AFE735CHJ