Haier A3FE837CGJ

Nákupem získáte 229,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Haier A3FE837CGJ v titanové barvě je zařazena do energetické třídy A +++. Vnitřní celkový objem dosahuje 354 litrů. Rozmrazování se realizuje automaticky a to v chladící i mrazící části. Chladící prostor o objemu 257 litrů má vnitřní vybavení, které tvoření: 4 skleněné police, 3 dveřní přihrádky, 1 plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, 1 zásuvka s možností nastavení režimu (rychlé chlazení, rozmrazování, nulová zóna) a LED osvětlení. Mrazící část umístěna dole má objem 97 l a sestává ze dvou zásuvek. Její mrazicí kapacita dosahuje 12 kg / 24 hod. a odolnost vůči výpadku proudu 14 hodin. Pro snadnější manipulaci při otevírání je chladnička Haier A3FE837CGJ vybavena zabudovaným madlem, 2 nastavitelnými nožičkami, 2 kolečka. Hlučnost 39 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

LG GBB92STAXP

Kombinovaná smart chladnička LG GBB92STAXP v nerezové barvě je zařazena v energetické třídě A +++. Total No Frost chladnička má objem chladící části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným…

 • Šířka: 59,5 cm
 • Výška: 203 cm
 • Hloubka: 67,5 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Design a provedení

Kombinovaná chladnička Haier A3FE837CGJ je v titanovém provedení a jedná se o volně stojící spotřebič. Její celkový objem je 354 litrů. Pro pohodlné otevírání je umístěno praktické zabudované madlo. Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místnosti a bez problémů se do ní vejde váš rodinný nákup. Určitě oceníte automatické odmrazování, takže se nebudete muset zabývat zdlouhavým čištěním a ušetřený čas můžete využít k oblíbené činnosti.

Vlastnosti

 • Invertorový kompresor (záruka 12 let)
 • Total No Frost - beznámrazová (Multi Air Flow - aktivní cirkulace vzduchu)
 • HCS - membrána pro automatickou regulaci vlhkosti na 90%
 • Rychlé chlazení a rychlé mrazení

Chladící část

Chladnička nabízí pro pohodlné uskladnění vašich potravin dostatečný prostor v objemu 257 litrů. Výbavu tvoří 4 skleněné police vyrobené z tvrzeného skla, 3 dveřní přihrádky pro uskladnění drobných potravin, 1 plastová zásuvka Moist Zone - zásuvka na ovoce a zeleninu s optimální úrovní vlhkosti, 1 zásuvka MyZone s možností nastavení režimu (rychlé chlazení, rozmrazování, nulová zóna), držák na vajíčka, držák na lahve. Interiér chladničky je vybaven LED osvětlendím, íky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladněného jídle. O tom, že je chladnička v provozu, nebudete ani vědět, protože je to velmi tichý spotřebič. Dosahovaná hlučnost je pouze 39 dB.

Mrazící část

Mrazák umístěna v dolní části dosahuje objem 97 litrů. Sestává ze dvou zásuvek pro skladování mražených potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a odolnost vůči výpadku proudu až 14 hodin.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením.

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,5 cm
 • Výška 200 cm
 • Hloubka 67,7 cm
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Haier
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: titan
Šířka: 59,5 cm
Výška: 200 cm
Hloubka: 67,7 cm
Hmotnost: 93 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 182 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 14 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 97 L
Mrazící výkon: 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 354 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 257 L

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 34003316

Všechny parametry

Recenze Haier A3FE837CGJ

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Haier A3FE837CGJ