Haier A3FE835CGJE

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva 17 %

Šírka: 59.5 cm, Výška: 190.5 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: D,


Cena 19 990 Kč

Sleva 17 % z ceny doporučené výrobcem: 23 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 2 398,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Haier A3FE835CGJE v titanové barvě. Rozmrazování se realizuje automaticky a to v chladicí i mrazicí části. Chladicí prostor o objemu 234 litrů má vnitřní vybavení, který tvořený, 3 skleněné police, 3 dveřní přihrádky, 1 plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, 1 zásuvka s možností nastavení režimu (rychlé chlazení, rozmrazování, nulová zóna) a LED osvětlení. Mrazicí část umístěna dole má objem 114 l a skládá ze dvou zásuvek. Její mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod a odolnost vůči výpadku proudu 14 hodin. Pro snadnější manipulaci při otevírání je chladnička Haier A3FE835CGJE vybavena zabudovaným madlem, 2 nastavitelnými nožičkami, 2 kolečky. Její hlučnost je 34 dB.

Design a provedení

Kombinovaná chladnička Haier A3FE835CGJE v titanovém provedení a jedná se o volně stojící spotřebič. Pro pohodlné otevírání je umístěno praktické zabudované madlo. Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místnosti a bez problémů se do ní vejde váš rodinný nákup. Určitě oceníte automatické odmrazování, takže se nebudete muset zabývat zdlouhavým čištěním a ušetřený čas můžete využít k oblíbené činnosti.

Vlastnosti

  • Invertorový kompresor (záruka 12 let)
  • Total NoFrost - beznámrazová (Multi AirFlow - aktivní cirkulace vzduchu)
  • HCS - membrána pro automatickou regulaci vlhkosti na 90 %
  • Rychlé chlazení a rychlé mražení

Chladicí část

Chladnička nabízí pro pohodlné uskladnění vašich potravin dostatečný prostor v objemu 234 litrů. Výbavu tvoří 3 skleněné police vyrobené z tvrzeného skla, 3 dveřní přihrádky pro uskladnění drobných potravin, 1 plastová zásuvka na ovoce a zeleninu, 1 zásuvka MyZone s možností nastavení režimu (rychlé chlazení, rozmrazování, nulová zóna), držák na vajíčka. Interiér chladničky je vybaven LED osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladněném jídle. O tom, že je chladnička v provozu, nebudete ani vědět, protože je to velmi tichý spotřebič. Dosahovaná hlučnost je pouze 35 dB.

Mrazicí část

Mrazák umístěna v dolní části dosahuje objem 114 litrů. Sestává ze dvou zásuvek pro skladování mražených potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod a odolnost vůči výpadku proudu až 14 hodin.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 190.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Haier A3FE835CGJE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno