Grillbot GBU101 (červený) - Robotický čistič grilů vystavený kus s plnou zárukou

2 999 Kč ? Ušetříte 70 % 888 Kč

Nákupem získáte 8,88 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Automatický robot na čištění grilu GRILLBOT GBU101 v červené barvě. Je vhodný na čištění plynových grilů i grilů na uhlí. Grillbot je vybaven třemi vysoce výkonnými elektromotory a je řízen propracovaným CPU čipem, který ovládá pohyb, rychlost a směr kartáčů. Ovládá se jedním stiskem tlačítka. Má nastavitelnou délku čištění. Zvukový alarm po dokončení čištění. Grillbot má tři vyměnitelné mosazné kartáče, které se dají umýt v myčce nádobí. Znovunabíjateľná Li-Ion baterie (v balení). Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 70 %

Popis produktu

První robot na čištění grilu

Grillbot GBU101 je první automatický robot na čištění grilu na světě! Naším cílem je obohatit váš život tím, že si ho zjednodušíte. Pokud namáhavé čištění grilu necháte na Grillbotovi, tak budeme mít mnohem více času na svou rodinu či přátele. Grillbot je snadno použitelné plně automatizované zařízení, které umožňuje čištění grilu jen pouhým stisknutím tlačítka. Grillbot je vybaven třemi vysoce výkonnými elektromotory a je řízen propracovaným CPU čipem, který ovládá pohyb, rychlost a směr kartáčů.


Použití je velmi jednoduché

Použití Grillbota je velmi jednoduché, stačí jen stisknout jedno tlačítko. Na LCD displeji si nastavíte délku čištění od 10 až po 30 minut a když robot skončí, tak váš upozorní zvukovým alarmem. Můžete jej použít na plynové grily ale také na barbecue uhlí. Čistí grily z nerezové oceli, porcelánu, litiny, nebo i ocelové rošty. Může být použit již 10 minut po grilování, když teplota klesne pod 95 ° C (bez ohně) nebo na studený gril.

Snadná údržba

Grillbot má tři vyměnitelné mosazné kartáče (vydrží až 100 použití). Kartáče se dají jednoduše složit a vyčistit v myčce.

Dobíjecí baterie

Znovunabíjateľná Li-Ion baterie (v balení). Doba nabíjení přibližně 4 hodiny

Další vlastnosti

  • Rozměry 210x210x100 mm
  • Váha 1,24 kg
  • Balení obsahuje Grillbot, 3 mosazné kartáče, dobíjecí baterii a nabíječku (110-220V)

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Grillbot

Ostatní

Kód produktu: GBU101

Recenze Grillbot GBU101 (červený) - Robotický čistič grilů

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Grillbot GBU101 (červený) - Robotický čistič grilů