Popis produktu

Závodní hra GRID Legends je určena pro herní konzoli PlayStation 5. Zažijte strhující adrenalinový zážitek a napínavou akci na více než 130 tratích. Vytvořte vysněné závodní soutěže a události, zapojte se do živého závodu, díky multiplayer režimu, prožijte jedinečný a poutavý příběh a vychutnejte si pocit velkolepého závodění v krásném grafickém zpracování. Pro hraní online se vyžaduje předplatné služby PlayStation Plus. Hra má anglickou lokalizaci.

Závody na plný plyn

GRID Legends přinese hráčům strhující adrenalinový zážitek. Vyzkoušejte si napínavý závod po celém světě, pozvěte přátele na online závod, vytvářejte závodní soutěže a staňte se součástí velkého příběhu.

Nevzdávejte se

V každém závodě ze sebe vydejte maximum. Nebojte se riskovat, cílová rovinka je na dosah. Nechte se pohltit rychlými auty a nedovolte protivníkovi, aby vás předjel. Ukažte kdo je na trati jako doma.

Široká nabídka vozidel a tratí

Ve hře na vás čeká více než 130 tratí. Nebude to však vždy snadné, překvapit vás mohou závody v deštivém počasí, což ovlivní i samotnou motoriku vozidla. Poznejte městské lokality Londýna, Moskvy a rovněž zabojujte na Strada Alpina.

Poznejte v sobě závodníka

Pokud si chcete vyzkoušet vlastní závod, ve hře je připraven nástroj Race Creator. Pomocí něho budete moci vytvářet závody spolu s přáteli. Těšit se můžete rovněž na herní princip Elimination, závod Boost a nadupaný Drift. Pro nadšence těžkých vozů jsou připraveny závody kamionů. Staňte se součástí dramatického příběhového režimu Driven to Glory, nebo se ponořte do kariérního módu se stovkami vzrušujících událostí.

Zazařte v online závodech

Kromě nabídky pro jednoho hráče GRID Career, nesmí chybět ani napínavý režim multiplayeru. V něm můžete hrát s 21 přáteli. Velkou výhodou pro hráče GRID Legends je multiplatformní kompatibilita - to znamená, že mezi sebou mohou hrát hráči, kteří vlastní hru na Xbox i PlayStation.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Závodní
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GRID Legends hra pro PS5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi