GreedFall Xbox One hra

RPG hra GreedFall je určena pro herní konzoli Microsoft Xbox One. Dodává se na Blu-ray disku a má anglickou lokalizaci. Vydejte se na cestu za dobrodružstvím, zkoumejte tajuplný ostrov plný magie, poznávejte obyvatel i úžasné tvory, které tento svět obývají a najděte lék na zákeřnou nemoc. Při zkoumání vám pomohou dva společníci. Hrát budete za ženskou nebo mužskou postavu. Zde si upravíte podle sebe pomocí velkého množství oblečení, zbraní a odemčených dovedností. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Najděte lék

Starý svět umírá. Je znečištěný, přelidněný a sužován smrtelnou nevyléčitelnou chorobou. Populace propadá zoufalství. Jedinou nadějí se stává vzdálený ostrov, který kromě možnosti zbohatnout poskytuje příležitost najít lék.

Prozkoumejte ostrov

Vizuální zpracování hry je inspirované prostředím Evropy v 17. století. Architektura, oblečení, zbraně i atmosféra jsou přizpůsobeny tomuto období, kterému dominovaly průzkumy, vědecké objevy a prosperující kultura. Prozkoumáte obrovský ostrov děravý magií. Ten obývají magické bytosti a úžasné tvory. Toto místo ukrývá velké množství tajemství, které čekají na objevení.

Napište si vlastní osud

RPG hra GreedFall klade důraz na svobodu při vývoji postavy a způsobu, jakým postupujete světem. Můžete si vybrat mužskou nebo ženskou postavu, upravit její vzhled a zvolit si počáteční schopnosti. Během hry odemknete další dovednosti a v kombinaci s velkým množstvím vybavení si vytvoříte váš vlastní zážitek ze hry.

Boj nebo diplomacie

Ve hře se setkáte s různými frakcemi. Každá z nich má své přesvědčení, území, cíle, spojenců i nepřátel. Všechny vaše rozhodnutí mohou potěšit nebo rozhněvat tyto frakce, jejich vůdců i vašich společníků. Proto si vždy musíte dobře rozmyslet, zda na splnění cíle použijete hrubou sílu nebo diplomacii.


 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Akční, RPG
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Focus
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akční, RPG
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 137 mm
Výška: 172 mm
Hmotnost: 100 g
Hloubka: 14 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3512899118409

Všechny parametry

Recenze GreedFall Xbox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k GreedFall Xbox One hra