GreedFall Xbox One hra

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 119,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

RPG hra GreedFall je určena pro herní konzoli Microsoft Xbox One. Dodává se na Blu-ray disku a má anglickou lokalizaci. Vydejte se na cestu za dobrodružstvím, zkoumejte tajuplný ostrov plný magie, poznávejte obyvatel i úžasné tvory, které tento svět obývají a najděte lék na zákeřnou nemoc. Při zkoumání vám pomohou dva společníci. Hrát budete za ženskou nebo mužskou postavu. Zde si upravíte podle sebe pomocí velkého množství oblečení, zbraní a odemčených dovedností. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Další varianty produktu

Popis produktu

Najděte lék

Starý svět umírá. Je znečištěný, přelidněný a sužován smrtelnou nevyléčitelnou chorobou. Populace propadá zoufalství. Jedinou nadějí se stává vzdálený ostrov, který kromě možnosti zbohatnout poskytuje příležitost najít lék.

Prozkoumejte ostrov

Vizuální zpracování hry je inspirované prostředím Evropy v 17. století. Architektura, oblečení, zbraně i atmosféra jsou přizpůsobeny tomuto období, kterému dominovaly průzkumy, vědecké objevy a prosperující kultura. Prozkoumáte obrovský ostrov děravý magií. Ten obývají magické bytosti a úžasné tvory. Toto místo ukrývá velké množství tajemství, které čekají na objevení.

Napište si vlastní osud

RPG hra GreedFall klade důraz na svobodu při vývoji postavy a způsobu, jakým postupujete světem. Můžete si vybrat mužskou nebo ženskou postavu, upravit její vzhled a zvolit si počáteční schopnosti. Během hry odemknete další dovednosti a v kombinaci s velkým množstvím vybavení si vytvoříte váš vlastní zážitek ze hry.

Boj nebo diplomacie

Ve hře se setkáte s různými frakcemi. Každá z nich má své přesvědčení, území, cíle, spojenců i nepřátel. Všechny vaše rozhodnutí mohou potěšit nebo rozhněvat tyto frakce, jejich vůdců i vašich společníků. Proto si vždy musíte dobře rozmyslet, zda na splnění cíle použijete hrubou sílu nebo diplomacii.


 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Akční, RPG
  • Věkové omezení 18+

Další vlastnosti

Značka: Focus
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akční, RPG
Věkové omezení: 18+
Závadnosť obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 137 mm
Výška: 172 mm
Hmotnosť: 100 g
Hloubka: 14 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3512899118409

Všechny parametry

Recenze GreedFall Xbox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k GreedFall Xbox One hra