Popis produktu

RPG hra GreedFall je určena pro herní konzoli Sony PlayStation 4. Dodává se na Blu-ray disku a má anglickou lokalizaci. Vydejte se na cestu za dobrodružstvím, zkoumejte tajuplný ostrov plný magie, poznávejte obyvatel i úžasné tvory, které tento svět obývají a najděte lék na zákeřnou nemoc. Při zkoumání vám pomohou dva společníci. Hrát budete za ženskou nebo mužskou postavu. Zde si upravíte podle sebe pomocí velkého množství oblečení, zbraní a odemčených dovedností.

Najděte lék

Starý svět umírá. Je znečištěný, přelidněný a sužován smrtelnou nevyléčitelnou chorobou. Populace propadá zoufalství. Jedinou nadějí se stává vzdálený ostrov, který kromě možnosti zbohatnout poskytuje příležitost najít lék.

Prozkoumejte ostrov

Vizuální zpracování hry je inspirované prostředím Evropy v 17. století. Architektura, oblečení, zbraně i atmosféra jsou přizpůsobeny tomuto období, kterému dominovaly průzkumy, vědecké objevy a prosperující kultura. Prozkoumáte obrovský ostrov děravý magií. Ten obývají magické bytosti a úžasné tvory. Toto místo ukrývá velké množství tajemství, které čekají na objevení.

Napište si vlastní osud

RPG hra GreedFall klade důraz na svobodu při vývoji postavy a způsobu, jakým postupujete světem. Můžete si vybrat mužskou nebo ženskou postavu, upravit její vzhled a zvolit si počáteční schopnosti. Během hry odemknete další dovednosti a v kombinaci s velkým množstvím vybavení si vytvoříte váš vlastní zážitek ze hry.

Boj nebo diplomacie

Ve hře se setkáte s různými frakcemi. Každá z nich má své přesvědčení, území, cíle, spojenců i nepřátel. Všechny vaše rozhodnutí mohou potěšit nebo rozhněvat tyto frakce, jejich vůdců i vašich společníků. Proto si vždy musíte dobře rozmyslet, zda na splnění cíle použijete hrubou sílu nebo diplomacii.


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry RPG
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GreedFall PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi