Gravastar Venus Charging Base nabíjecí základna

  • Výprodej

Hmotnost: 0.181 g, Typ příslušenství: nabíjecí základna, Druh konektoru 1: USB C Více info


Cena 1 398 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 14 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Praktická nabíjecí základna Gravastar Venus Charging Base v černém futuristickém designu je určena pro všechny reproduktory Gravastar G2 Venus. Dokovací stanice se spolehlivě postará o stabilní a bezpečné připojení, nabíjení a synchronizaci vašeho hudebního společníka. Specifikem je vestavěný prostor pro organizaci kabelů, který umožní zbavit se nepořádku spojeného se zapletenými kabely, svislá nabíjecí poloha a RGB světlo v šesti barevných odstínech, které stylově rozjasní okolní prostor i během nabíjecího procesu. Nabíjecí základna je napájena USB portem typu C.

Správa kabelů

Vestavěný prostor pro organizaci kabelů vám může pomoci spravovat dlouhé kabely a udělat tak váš stůl úhledným, bez nepořádku spojeného se zapletenými kabely. Dokovací základna pro nabíjení vytváří stabilní a bezpečné připojení k nabíjení a synchronizaci vašeho reproduktoru Gravastar Venus G2.

Jednoduché nabíjení

S nabíjecím portem typu USB-C může nabíjecí základna snadno nabíjet a synchronizovat kterýkoliv z reproduktorů Venus. Stabilní, svislá nabíjecí poloha usnadňuje používání na poslech hudby nebo hraní her během nabíjení. 6 různých RGB světel stylově doplní reproduktor a ozdobí váš pokoj. Nabíjecí základna je napájena USB kabelem typu C. Jednoduše připojte k nástěnné nabíječce USB s výstupem 5 V / 2 A (není součástí dodávky).

Specifikace

  • Materiály: ABS 

  • Černá barva

  • Napájení: 5 V / 2 A

  • 6 RGB světel

  • Rozměry produktu (š × d × v): 9,1 × 9,6 × 4,1 cm

  • Hmotnost: 0,18 kg

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 0.181 g
Typ příslušenství nabíjecí základna
Druh konektoru 1 USB C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gravastar Venus Charging Base nabíjecí základna

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno