Grand Theft Auto V Premium Edition Xbox One hra

999 Kč ? Ušetříte 30 % 699 Kč

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 69,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra Grand Theft Auto V Premium Edition určená pro herní konzoli Microsoft Xbox One je dodávána na Blu-ray disku a má anglickou lokalizaci. Otevřený svět disponuje rozmanitým prostředím města Los Santos i přilehlou krajinou Blaine County. Kromě hlavních misí si vyzkoušíte adrenalinové prvky, jako je seskok padákem a nelegální závody v ulicích města nebo si odpočinete při hraní golfu, tenisu či cvičení jógy. Hrát můžete za tři postavy, mezi nimiž jednoduše přepínáte a využíváte jejich schopnosti. Zobrazit celý popis

  • Akce
  • Sleva 30 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Prostředí

Děj se po epizodě San Andreas znovu vrací do města Los Santos, které je ještě větší a otevřenější. Potkáte zde množství postav s různými charaktery. Hra nabídne různé geografické oblasti, od města s mrakodrapy, přes vysoké hory až po prostředí pod hladinou oceánu.

Postavy

Ve hře si zahrajete za tři postavy - Michaela, Trevora a Franklina, přičemž mezi nimi inteligentně a snadno přepínáte. Každý z nich žije v jiné části města, má své vlastní problémy, přes které se snaží dostat a disponuje jedinečnými vlastnostmi i schopnostmi.

Činnosti

Kromě hlavní dějové linie je k dispozici množství menších akcí. Můžete se pustit do sportu jako golf a tenis nebo si dopřát více adrenalinu při seskocích s padákem či účastnit se nelegálních závodech v ulicích města po úpravě svého auta.

GTA Online

Po připojení konzoly k internetu dostanete ještě více možností než jste měli dosud. Můžete se nejen spojit s ostatními hráči a vychutnat si společné akce nebo soupeření, ale dostanete takto i nové úkoly, vozidla a nemovitosti. Hra obsahuje doplňky The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler's Run, Bikers a Criminal Enterprise Starter Pack.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Take 2
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí, vulgárnosti, sex, drogy
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 16 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5026555359993

Všechny parametry

Recenze Grand Theft Auto V Premium Edition Xbox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Grand Theft Auto V Premium Edition Xbox One hra