Grand Theft Auto V Premium Edition Xbox One hra

Hra Grand Theft Auto V Premium Edition je určena pro herní konzoli Microsoft Xbox One a je dodávána na Blu-ray disku, na kterém najdete páté pokračování úspěšné gangsterské série. Otevřený svět disponuje rozmanitým prostředím španělského města Los Santos i s přilehlou krajinou Blaine County a je opravdu rozlehlý, takže budete mít co dělat, abyste ho prozkoumali celý. Hrát můžete za tři postavy, mezi nimiž jednoduše přepínáte a využíváte jejich schopnosti. Kromě hlavních misí si vyzkoušíte adrenalinové prvky, jako jsou seskok padákem, nelegální závody v ulicích města, a pokud budete chtít na chvíli zvolnit, odpočinete si při hraní golfu, tenisu nebo cvičení jógy – než se zase rozhodnete popadnout bouchačku a vyřídit si s někým účty. Zobrazit celý popis

  • Sleva

Popis produktu

GTA V: Oblíbená hra, která není pro fajnovky

Po epizodě v San Andreas se děj GTA V znovu vrací do města Los Santos, které je ještě větší a otevřenější, takže prostoru pro poflakování se po městě budete mít spoustu. Krajina rozhodně není jednolitá a fádní, naopak se podíváte do rozmanitých geografických oblastí, od měst s mrakodrapy plných gangsterů a živlů, z podsvětí, přes vysoké hory a klidnou přírodu, až po prostředí pod hladinou oceánu. Potkáte tu pěknou řádku postav (a zvířat) s různými charaktery a s některými se pustíte do křížku – tak už to chodí.

Za koho budete v GTA V hrát?

Malé překvápko přichází už na začátku. Ve hře si totiž zahrajete za tři postavy. Je tu boháč a dočasně vysloužilý gangster Michael, trochu šílený psychopat Trevor a nakonec mladý zloděj aut, Franklin. Každý z nich žije v jiné části města a má své vlastní problémy, se kterými se budete snažit vypořádat, ale i jedinečné vlastnosti a schopnosti. Michael umí zpomalit čas do jakéhosi slow-motion, které vám poskytne super výhodu při přestřelkách. Trevor je pod vlivem alkoholu silnější a nabušenější a Franklin se vám bude hodit pro zběsilé jízdy autem.

Sledujete tak vlastně tři různé příběhy, které se ve hře postupně protnou. Mezi jednotlivými postavami si během hry snadno přepínáte a při některých misích vás k tomu hra přímo donutí, abyste ji byli schopni zdárně dokončit. Navíc si tak vyzkoušíte spoustu různých věcí. Postavu, za kterou zrovna nehrajete, pak řídí umělá inteligence. A pokud si potrpíte na zbraně, které vaše postavy budou používat, potěší vás, že do arsenálu nově přibyla třeba sekyrka a plazmová puška.

Rychlá auta, letadla a adrenalin

Kromě hlavní dějové linie je k dispozici množství menších akcí, celkem vás čeká 69 příběhových a 92 vedlejších misí, které vám vystačí přibližně na 60 hodin zábavy. Můžete se pustit do tradičních sportů, jako golf a tenis, nebo do něčeho ostřejšího, například do zabíjení gangsterů, vykrádání bank a spolčování se s dalšími šílenci. Další porci adrenalinu naberete při seskocích padákem, nebo při nelegálních závodech v ulicích města, po úpravě svého auta. V GTA V si vyzkoušíte nejen klasické přepravní prostředky, ale naskočíte i do ponorky, letadla, nebo budete pilotovat vrtulník. Dělat můžete zkrátka cokoliv, co vás napadne.

Hrajte GTA V online a objevte nové možnosti

Po připojení herní konzole Xbox k internetu dostanete ještě více možností, než jste měli dosud (kromě Xboxu One si GTA V zahrajete i na PC). Můžete se nejen spojit s ostatními hráči a vychutnat si společné akce nebo soupeření, ale dostanete se tím i k novým úkolům, vozidlům a nemovitostem. Hlavně si ale GTA V zapaříte i s kamarády, se kterými můžete rabovat město a užívat si volnosti v Los Santos společně. Hra obsahuje doplňky The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler's Run, Bikers a Criminal Enterprise Starter Pack.

Vylepšená grafika vám vytře zrak

Hra má oproti starším verzím zlepšenou viditelnost, detailnější rozlišení a propracovanější textury, takže se můžete okolím opravdu kochat. Vše vidíte z pohledu první osoby, ale kdykoliv se můžete přepnout na jiný pohled. Veškeré interakce s ostatními postavami a činnostmi, které ve hře děláte, se vám hned budou zdát reálnější a přinesou nový a autentičtější zážitek. Ale pozor! Není to nic pro slečinky, takže než si sednete do první řady, připravte se na strhující a brutální show.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Akční
  • Věkové omezení 18+

Další vlastnosti

Značka: Take 2
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnosť obsahu: násilí, vulgárnosti, sex, drogy
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5026555359993

Všechny parametry

Recenze Grand Theft Auto V Premium Edition Xbox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Grand Theft Auto V Premium Edition Xbox One hra