5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Hra Grand Theft Auto V Premium Edition je určena pro herní konzoli Sony PlayStation 4 a je dodávána na Blu-ray disku s anglickou lokalizací. Otevřený svět disponuje rozmanitým prostředím města Los Santos i přilehlou krajinou Blaine County. Kromě hlavních misí si vyzkoušíte adrenalinové prvky, jako je seskok padákem a nelegální závody v ulicích města, nebo si odpočinete při hraní golfu, tenisu či cvičení jógy. Hrát můžete za tři postavy, mezi nimiž jednoduše přepínáte a využíváte jejich schopnosti.

Prostředí

Děj se po epizodě San Andreas znovu vrací do města Los Santos, které je ještě větší a otevřenější. Potkáte zde množství postav s různými charaktery. Hra nabídne různé geografické oblasti, od města s mrakodrapy, přes vysoké hory až po prostředí pod hladinou oceánu.

Postavy

Ve hře si zahrajete za tři postavy - Michaela, Trevora a Franklina, přičemž mezi nimi inteligentně a snadno přepínáte. Každý z nich žije v jiné části města, má své vlastní problémy, přes které se snaží dostat a disponuje jedinečnými vlastnostmi i schopnostmi.

Činnosti

Kromě hlavní dějové linie je k dispozici množství menších akcí. Můžete se pustit do sportu, jako golf a tenis, nebo si dopřát více adrenalinu při seskocích padákem, či účastnit se nelegálních závodů v ulicích města, po úpravě svého auta.

GTA Online

Po připojení konzole k internetu dostanete ještě více možností, než jste měli dosud. Můžete se nejen spojit s ostatními hráči a vychutnat si společné akce nebo soupeření, ale dostanete i nové úkoly, vozidla a nemovitosti. Hra obsahuje doplňky The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler's Run, Bikers a Criminal Enterprise Starter Pack.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Akční
Lokalizace anglická

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Grand Theft Auto V Premium Edition PS4 hra

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Marek

27. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Prostě GTA


David

25. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíZbyněk

10. 7. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Super hra
  • Nic

Super hra