Gran Turismo Sport – Spec II PS4 hra

Zobrazit

Sleva 19 %

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Závodní, Lokalizace: anglická,


Cena 649 Kč

Sleva 19% z původní cena: 799 Kč Zobraziť nápovědu

6,49 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Závodní simulátor Gran Turismo Sport - Spec II pro herní konzoli PlayStation 4 vám zprostředkuje reálný zážitek a vzrušení z rychlých závodů. Díky spolupráci studia Polyphony Digital s FIA si přijdou na své jak zkušení hráči, tak i příležitostní nadšenci tohoto herního žánru. Hra disponuje 140 vozidly, které se vyznačují propracovanými detaily a věrným zpracováním. Připravte se na rozšířenou nabídku 19 tratí a 27 rozložení tratí. Z módů vyniká Editor automobilů, který vám umožní přetvořit svou mašinu přesně podle vašich požadavků a preferencí. Součástí jsou dva online šampionáty, z nichž v Národním poháru budete reprezentovat vaši zemi a v Poháru výrobců svou oblíbenou značku. Hra v anglickém jazyce navíc disponuje bonusovým obsahem, který zahrnuje 2 500 000 kreditů (herní měna) a balík s 10 auty.

3 2 1 start!

Připravte se, úspěšný automobilový simulátor Gran Turismo Sport - Spec II přichází na vaši herní konzoli PlayStation 4, aby vás přenesl do světa závodů a nadupaných aut. Studio Polyphony Digital ve spolupráci s FIA (Mezinárodní automobilová federace) vybavilo hru inovativními technologiemi a věrným grafickým zpracováním, což dodá tomuto hernímu žánru nový rozměr. Stačí si jen vybrat auto, vylepšovat ho a vyhrát co nejvíce pohárů z různých tratí.

Rozšířená nabídka vozidel

Závodní auta jsou ve hře rozdělena do kategorií podle skutečných světových tříd, díky čemuž si vychutnáte realitu tohoto sportu. Bohatý balík 140 vozidel různých značek jistě uspokojí požadavky každého hráče. Ve třetí kategorii vozidel, která byla sestavena podle světové třídy GT3, najdete stroje, jako například Audi R8 LMS, McLaren 650S, Renault Sport r.š. 01 GT3, Toyota FT-1, Subaru WRX a Chevrolet Corvette Stingray C7. Aby bylo hraní přesně podle vašich představ, byl do hry vložen mód Editor automobilů, který vám poslouží k přetvoření vašeho stroje tak, aby dokonale splňoval vaše požadavky.

Vylepšené herní možnosti

Hra nabízí výběr 19 starých i nových tratí a 27 rozložení, zásluhou čehož bude hraní vždy poutavé a zajímavé. Z nových tratí vás okouzlí například legendární "Tokyo Expressway" a půlmílový ovál nazvaný "Northern Isle Speedway". Jediným cílem je vyhrát co nejvíce okruhů, z nichž vám hra nabízí možnost soupeřit o Online národní pohár a Pohár výrobců. Aby se vám to podařilo, musíte zdokonalovat své dovednosti pomocí offline kampaně, ve které najdete školu pro začátečníky, mise a naučíte se vedle jízdních triků i závodní etiketu.

Gran Turismo Sport - Spec II:

 • Věrné zpracování
 • 140 závodních i sériově vyráběných aut ve 4 třídách
 • Rozšířená nabídka 19 tratí a 27 rozložení tratí
 • Online národní pohár a Pohár výrobců
 • Jednoduché ovládání
 • Možnost sledování závodů nejlepších hráčů
 • Vylepšené možnosti v Editoru automobilů
 • Kompatibilní s PlayStation VR

Bonusový obsah:

 • 2 500 000 kreditů (herní měna)
 • Balík 10 vozidel

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry Závodní
Lokalizace anglická

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Gran Turismo Sport – Spec II PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Kamil

12.5.2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Graficky velmi pěkně zpracované.
 • Ovládání není težké.
 • Zvládá to v pohodě i 6-ti letý kluk.
 • Dopuručujeme i pro ostatní hráče.

Dopučujeme pro všechny, kteří mají rádi rychlá auta a adrenalin s tím spojený.