GP Ultra Plus AA (LR6) 2 ks


Alkalická baterie, Typ baterie: AA, Počet kusů v balení: 2, Napětí: 1,5 V, Druh baterie: alkalická. 45 Kč/kus. Více info


Cena 89 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 1 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Alkalické baterie GP Ultra Plus AA (LR6) s vysokým výkonem a dlouhou životností najdou uplatnění v každé domácnosti. Jsou ideální pro použití v zařízeních s vysokou spotřebou energie, jako jsou svítilny, fotoaparáty, hračky a mnoho dalších zařízení. Jedná se o jednorázové baterie s napětím 1,5 V. Balení obsahuje 2 alkalické baterie.

Extra čas navíc

Představujeme vám nejnovější řadu alkalických baterií ULTRA+, která disponuje průlomovou technologií G-TECH. Tato revoluční technologie propůjčuje bateriím až o 200 % větší výkon, než mají standardní alkalické baterie dostupné na trhu.

Spolehlivý výkon pro vaše aktivity

Nová řada GP Alkalických baterií ULTRA+ nabízí až o 200 % lepší výkon a více nepřetržitého provozu, což je ideální pro dlouhotrvající chvíle s rodinou a další aktivity, které vyžadují spolehlivý zdroj energie.

G-TECH: Inovace, která dodává nové řadě výkon

Čtyři silné průlomové změny byly provedeny zevnitř, včetně delší výdrže energie a silnější těsnosti. Technologie G-TECH se skládá z práškového zinku nové generace s vysokou hustotou, který zajišťuje rychlé a robustní generování energie a lepší výkon. Vícekroužkové jádro s vysoce čistým grafitem zvyšuje elektrickou vodivost a zajišťuje tak delší výdrž energie.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Dobíjecí Ne
Druh baterie alkalická
Označení LR6
Napětí 1.5 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GP Ultra Plus AA (LR6) 2 ks

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi