GP Speed M451 nabíječka


Nabíječka, Počet nabíjecích kanálů: 4, Tester stavu baterií: Ano, Indikace stavu nabití: Ne, Ochrana proti přebití: Ano. Více info


Cena 549 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 5 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní nabíječka GP Speed M451 s micro USB vstupem na 4× AA/AAA baterie. Proces nabíjení řídí inteligentní elektronika, díky níž nedochází k přebíjení baterií. Rychlé nabíjení - délka nabití čtyř baterií do maximální kapacity je 2-4 hodiny. Možnost nabíjení různých typů baterií s různou kapacitou najednou. Nabíječka má detekci poškozených baterií a ochranu proti přepólování.

 

Nová generace nabíječek GP

Nová generace nabíječek GP Speed přináší unikátní koncept nabíjení. Používáním nabíječek GP spolu s bateriemi ReCyko šetříte přírodu i svou peněženku. Díky inteligentní elektronice, která řídí proces nabíjení, nedochází k přebíjení baterií a snižování jejich životnosti. Nabíječka dokáže detekovat stav nabití baterií, případně diagnostikovat poškozené baterie. Na základě detekovaných hodnot pak určí rychlost a způsob nabíjení, které na konci nabíjení elektronika zpomalí na režim udržovacího nabíjení. Nabíječka se napájí pomocí portu micro USB, baterie tedy můžete nabíjet pomocí autoadaptéru, přes USB port vašeho notebooku či powerbanky nebo přímo ze sítě bez ohledu na to, zda jste právě doma, ve městě nebo v přírodě.

Rychlé a bezpečné nabití

Nabíječky GP Speed jsou vybaveny funkcí, díky které nabíjejí každou baterii zvlášť, je tedy možné nabíjet různé typy baterií s různou kapacitou najednou. Díky pokročilé technologii rychlého nabíjení dosáhnete maximální kapacity vašich baterií v případě jejich úplného vybití již za méně než 4 hodiny.

Šetříte přírodu i svou peněženku

Nabíječka šetří životnost baterií a tím minimalizuje ekologickou zátěž. Při výrobě jsou využívány již recyklované zdroje. Společnost GP myslela i na ekologické papírové balení. Baterie a nabíječky GP jsou skvělými produkty pro všechny, kterým na přírodě záleží.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Tester stavu baterií Ano
Napětí 5 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GP Speed M451 nabíječka

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno