GP Speed M451 nabíječka + 4× GP ReCyko 2 600 mAh AA

Zobrazit


Nabíječka, Počet nabíjecích kanálů: 4, Tester stavu baterií: Ano, Indikace stavu nabití: Ne, Ochrana proti přebití: Ano. Více info


Cena 939 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Inteligentní nabíječka GP Speed M451 s micro USB vstupem na 4× AA/AAA baterie. Proces nabíjení řídí inteligentní elektronika, díky níž nedochází k přebíjení baterií. Rychlé nabíjení - délka nabití čtyř baterií do maximální kapacity je 2-4 hodiny. Možnost nabíjení různých typů baterií s různou kapacitou najednou. Nabíječka má detekci poškozených baterií a ochranu proti přepólování. Součástí balení jsou 4× GP ReCyko 2 600mAh AA baterie.

 

Nová generace nabíječek GP

Nová generace nabíječek GP Speed přináší unikátní koncept nabíjení. Používáním nabíječek GP spolu s bateriemi ReCyko šetříte přírodu i svou peněženku. Díky inteligentní elektronice, která řídí proces nabíjení, nedochází k přebíjení baterií a snižování jejich životnosti. Nabíječka dokáže detekovat stav nabití baterií, případně diagnostikovat poškozené baterie. Na základě detekovaných hodnot pak určí rychlost a způsob nabíjení, které na konci nabíjení elektronika zpomalí na režim udržovacího nabíjení. Nabíječka se napájí pomocí portu micro USB, baterie tedy můžete nabíjet pomocí autoadaptéru, přes USB port vašeho notebooku či powerbanky nebo přímo ze sítě bez ohledu na to, zda jste právě doma, ve městě nebo v přírodě.

Rychlé a bezpečné nabití

Nabíječky GP Speed jsou vybaveny funkcí, díky které nabíjejí každou baterii zvlášť, je tedy možné nabíjet různé typy baterií s různou kapacitou najednou. Díky pokročilé technologii rychlého nabíjení dosáhnete maximální kapacity vašich baterií v případě jejich úplného vybití již za méně než 4 hodiny.

Šetříte přírodu i svou peněženku

Nabíječka šetří životnost baterií a tím minimalizuje ekologickou zátěž. Při výrobě jsou využívány již recyklované zdroje. Společnost GP myslela i na ekologické papírové balení. Baterie a nabíječky GP jsou skvělými produkty pro všechny, kterým na přírodě záleží.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ batérie AA
Tester stavu baterií Ano
Napětí 5 V

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze GP Speed M451 nabíječka + 4× GP ReCyko 2 600 mAh AA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Martin

12. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Rychlost nabíjení
  • Provedení
  • Chybí v balení adaptér do zásuvky

Splňuje to co jsem potřeboval.


Jiří

9. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • výrobek funguje
  • nevím o nich

s produktem jsem spokojen