GP ReCyko Pro Photo Flash HR06 (AA) 2 000 mAh 4 ks


Baterie, Typ baterie: AA, Počet kusů v balení: 4, Napětí: 1,2 V, Kapacita baterie: 2000 mAh, Dobíjecí: Ano, Druh baterie: Ni-Mh. Více info


Cena 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 5 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Baterie GP ReCyko Pro Photo Flash HR6 s kapacitou 2 000mAh byly speciálně vyvinuty pro použití ve fotoaparátech a blescích. Spojují nejmodernější výrobní technologie za účelem dosažení vysokého výkonu při focení. Vynikají rychlou odezvou pro pořízení více fotografií v krátkém intervalu, takže nepřijdete o žádný z krásných momentů během rodinné, kulturní či sportovní akce. Navíc je můžete použít ihned po zakoupení a rozbalení, bez nutnosti předchozího nabíjení. Vyznačují se velmi vysokou výdrží, kdy na jedno nabití pořídíte až 1 400 snímků. Tato hodnota je pouze orientační a je ovlivněna zejména použitým bleskem nebo technikou focení. Umožní více než 500 nabíjecích cyklů. Používáním nabíjecích baterií a jejich správným zacházením můžete ušetřit nemalé finanční náklady.

Nová generace dobíjecích baterií

Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro využívají nejmodernější technologii výroby, díky níž baterie zaručují špičkovou výdrž a jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Při výrobě těchto baterií se použilo více než 10 % materiálů z recyklovaných zdrojů a až 94 % materiálů je opět recyklovatelných.

Určeno pro profesionální fotografy

Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Photo Flash byly speciálně navrženy pro využití ve fotoaparátech a externích blescích. Díky vylepšenému vnitřnímu odporu mají baterie až o 19 % rychlejší odezvu, díky čemuž se vám podaří zachytit každý krásný moment včas. Vylepšená výrobní technologie umožnuje více než 500 nabíjecích cyklů bez výrazné ztráty kapacity, díky čemuž vám baterie GP ReCyko Pro Photo Flash budou sloužit dlouhá léta. Funkce EnergyLock efektivně minimalizuje jejich samovybíjení. Technologie LSD (Low-Self-Discharge) umožňuje zachování až 70 % energie po 12 měsících od posledního nabití, díky čemuž jsou vhodné i pro méně časté používání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita batérie 2000 mAh
Dobíjecí Ano
Druh baterie Ni-Mh
Napětí 1,2 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GP ReCyko Pro Photo Flash HR06 (AA) 2 000 mAh 4 ks

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno