GP ReCyko Pro HR03 (AAA) 800 mAh 4 ks

  • Výprodej

Baterie, Typ baterie: AAA, Počet kusů v balení: 4, Napětí: 1,2 V, Kapacita baterie: 800 mAh, Dobíjecí: Ano, Druh baterie: Ni-Mh. Více info


Cena 418 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Nabíjecí mikrotužkové NiMH baterie GP HR03 ReCyko Pro s kapacitou 800 mAh uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů. Mají nízké samovybíjení a jsou nabité z výroby, což vám umožní použít je ihned po vybalení. Energii si uchovají i po delším uskladnění - zůstane až 70 % kapacity po 5 letech. Při opětovném nabití baterie získáte znovu její plnou kapacitu. Umožní více než 1 500 nabíjecích cyklů. Používáním nabíjecích baterií a jejich správným zacházením můžete ušetřit nemalé finanční náklady.

Nová generace dobíjecích baterií

Nabíjecí baterie GP ReCyko využívají nejmodernější technologii výroby, díky níž baterie zaručují špičkovou výdrž a jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Při výrobě těchto baterií se použilo více než 10 % materiálů z recyklovaných zdrojů a až 94 % materiálů je opět recyklovatelných.

Určeno pro kutily a profesionály

Vylepšená výrobní technologie umožnuje více než 1 500 nabíjecích cyklů bez výrazné ztráty kapacity, díky čemuž vám baterie GP ReCyko Pro budou sloužit dlouhá léta. Funkce EnergyLock efektivně minimalizuje jejich samovybíjení. Baterie GP ReCyko Pro se staly vítězem spotřebitelského testu dobíjecích baterií v časopise dTest.

Všestranné použití

Baterie ReCyko Pro je vhodné použít všude kde se klade důraz na maximální kvalitu, vysoký počet nabíjecích cyklů a dlouhou výdrž baterií. Technologie LSD (Low-Self-Discharge) umožňuje zachování až 70 % energie po 5 letech od posledního nabití, díky čemuž jsou vhodné i pro méně časté používání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita batérie 800 mAh
Dobíjecí Ano
Druh baterie Ni-Mh
Napětí 1,2 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GP ReCyko Pro HR03 (AAA) 800 mAh 4 ks

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno