GP ReCyko Pro HR06 (AA) 2 000 mAh 2 ks


Baterie, Typ baterie: AA, Počet kusů v balení: 2, Napětí: 1,2 V, Kapacita baterie: 2000 mAh, Dobíjecí: Ano, Druh baterie: Ni-Mh. Více info


Cena 239 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 2 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Nabíjecí tužkové NiMH baterie GP HR06 ReCyko Pro s kapacitou 2 000 mAh uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů. Díky vylepšené technologií umožní více než 1 500 nabíjecích cyklů. Baterie jsou nabité z výroby, což vám umožní použít je ihned po vybalení. Energii si uchovají i po delším uskladnění - zůstane až 70 % kapacity po 5 letech. Při opětovném nabití baterie získáte znovu její plnou kapacitu.

Nová generace dobíjecích baterií

Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro 3. generace využívají nejmodernější technologii výroby, díky níž baterie zaručují špičkovou výdrž a jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Při výrobě těchto baterií se použilo více než 10 % materiálů z recyklovaných zdrojů a až 94 % materiálů je opět recyklovatelných.

Určeno pro kutily a profesionály

Vylepšená výrobní technologie umožnuje více než 1 500 nabíjecích cyklů bez výrazné ztráty kapacity, díky čemuž vám baterie GP ReCyko Pro budou sloužit dlouhá léta. Funkce EnergyLock efektivně minimalizuje jejich samovybíjení.

Všestranné použití

Baterie ReCyko Pro je vhodné použít všude tam, kde se klade důraz na maximální kvalitu, vysoký počet nabíjecích cyklů a dlouhou výdrž baterií. Technologie LSD (Low-Self-Discharge) umožňuje zachování až 70 % energie po 5 letech od posledního nabití, díky čemuž jsou vhodné i pro méně časté používání. Mohou tak být ideálním záložním zdrojem energie v každé domácnosti. Jejich výkon oceníte v energeticky náročných přenosných zařízeních, jako jsou ruční svítilny, fotoaparáty a blesky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita batérie 2000 mAh
Dobíjecí Ano
Druh baterie Ni-Mh
Napětí 1,2 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GP ReCyko Pro HR06 (AA) 2 000 mAh 2 ks

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno