GP ReCyko Cordless HR03 (AAA) 650 mAh 2 ks

Zobrazit


Baterie, Typ baterie: AAA, Počet kusů v balení: 2, Napětí: 1,2 V, Kapacita baterie: 650 mAh, Dobíjecí: Ano, Druh baterie: Ni-Mh. Více info


Cena 149 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Nabíjecí mikrotužkové NiMH baterie GP HR03 ReCyko Cordless s kapacitou 650 mAh poslouží jako náhrada běžných AAA baterií v bezdrátových telefonech. Mají nízké samovybíjení a jsou nabité z výroby, což vám umožní použít je ihned po vybalení. Energii si uchovají i po delším uskladnění - zůstane až 80 % kapacity po 12 měsících. Při opětovném nabití baterie získáte znovu její plnou kapacitu. Umožní více než 1 000 nabíjecích cyklů. Používáním nabíjecích baterií a jejich správným zacházením můžete ušetřit nemalé finanční náklady.

Speciálně navržené pro bezdrátové telefony

S dobíjecími bateriemi GP ReCyko Cordless, které byly speciálně navrženy pro využití v bezdrátových telefonech, prodloužíte výdrž vašeho bezdrátového telefonu až 4násobně.

 

Nová generace dobíjecích baterií

Nabíjecí baterie GP ReCyko využívají nejmodernější technologii výroby, díky níž baterie zaručují špičkovou výdrž a jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Při výrobě těchto baterií se použilo více než 10 % materiálů z recyklovaných zdrojů a až 94 % materiálů je opět recyklovatelných.

Šetříte přírodu, i peněženku

Nová výrobní technologie umožnuje více než 1 000 nabíjecích cyklů bez výrazné ztráty kapacity, díky čemuž vám baterie GP ReCyko budou sloužit dlouhá léta. Jsou tedy ideální náhradou klasických AAA baterií.

 

Všestranné použití

Baterie ReCyko jsou vhodné do všech zařízení s vyšší intenzitou používání, například do bezdrátových myší, ručních svítilen apod.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita batérie 650 mAh
Dobíjecí Ano
Druh baterie Ni-Mh
Napětí 1,2 V

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze GP ReCyko Cordless HR03 (AAA) 650 mAh 2 ks

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Andrej

14. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná