GP ReCyko HR20 (typ D) 5 700 mAh 2 ks

  • Výprodej

Baterie, Typ baterie: D, Počet kusů v balení: 2, Napětí: 1,2 V, Kapacita baterie: 5700 mAh, Dobíjecí: Ano, Druh baterie: Ni-Mh. Více info


Cena 548 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 5 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Nabíjecí NiMH baterie GP HR20 ReCyko s kapacitou 5 700 mAh poslouží jako náhrada běžných baterií typu D, všude tam, kde to bude možné. Mají nízké samovybíjení a jsou nabité z výroby, což vám umožní použít je ihned po vybalení. Energii si uchovají i po delším uskladnění - zůstane až 80 % kapacity po 24 měsících. Při opětovném nabití baterie získáte znovu její plnou kapacitu. Umožní více než 1 000 nabíjecích cyklů. Používáním nabíjecích baterií a jejich správným zacházením můžete ušetřit nemalé finanční náklady.

Nová generace dobíjecích baterií

Nabíjecí baterie GP ReCyko využívají nejmodernější technologii výroby, díky níž baterie zaručují špičkovou výdrž a jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Při výrobě těchto baterií se použilo více než 10 % materiálů z recyklovaných zdrojů a až 94 % materiálů je opět recyklovatelných.

Šetříte přírodu, i peněženku

Nová výrobní technologie umožnuje více než 1 000 nabíjecích cyklů bez výrazné ztráty kapacity, díky čemuž vám baterie GP ReCyko budou sloužit dlouhá léta. Jsou tedy ideální náhradou klasických baterií typu D.

Všestranné použití

Baterie ReCyko jsou vhodné do všech zařízení s vyšší intenzitou používání, například do do ručních svítilen, hraček a přenosných rádií.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita batérie 5700 mAh
Dobíjecí Ano
Druh baterie Ni-Mh
Napětí 1,2 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GP ReCyko HR20 (typ D) 5 700 mAh 2 ks

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno