GP ReCyko HR06 (AA) 2 100 mAh 2 ks

Zobrazit


Baterie, Typ baterie: AA, Počet kusů v balení: 2, Napětí: 1,2 V, Kapacita baterie: 2100 mAh, Dobíjecí: Ano, Druh baterie: Ni-Mh. Více info


Cena 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 2 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Nabíjecí tužkové NiMH baterie GP HR06 ReCyko s kapacitou 2 100 mAh poslouží jako náhrada běžných AA baterií, všude tam, kde to bude možné. Mají nízké samovybíjení a jsou nabité z výroby, což vám umožní použít je ihned po vybalení. Energii si uchovají i po delším uskladnění - zůstane až 80 % kapacity po 12 měsících. Při opětovném nabití baterie získáte znovu její plnou kapacitu. Umožní více než 1 000 nabíjecích cyklů. Používáním nabíjecích baterií a jejich správným zacházením můžete ušetřit nemalé finanční náklady.

Nová generace dobíjecích baterií

Nabíjecí baterie GP ReCyko využívají nejmodernější technologii výroby, díky níž baterie zaručují špičkovou výdrž a jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Při výrobě těchto baterií se použilo více než 10 % materiálů z recyklovaných zdrojů a až 94 % materiálů je opět recyklovatelných.

Šetříte přírodu, i peněženku

Nová výrobní technologie umožnuje více než 1 000 nabíjecích cyklů bez výrazné ztráty kapacity, díky čemuž vám baterie GP ReCyko budou sloužit dlouhá léta. Jsou tedy ideální náhradou klasických AA baterií.

Všestranné použití

Baterie ReCyko jsou vhodné do všech zařízení s vyšší intenzitou používání, například do bezdrátových myší, ručních svítilen apod.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita batérie 2100 mAh
Dobíjecí Ano
Druh baterie Ni-Mh
Napětí 1,2 V

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze GP ReCyko HR06 (AA) 2 100 mAh 2 ks

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Marcus

29. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Funkční
  • Ve fotoaparátu vydrží klidně celý měsíc
  • Balení v souladu a přírodou
  • Žádné

Super, děkuji :)