GP Eco E211 nabíječka + 2× GP ReCyko 2 000 mAh AA

Zobrazit


Nabíječka, Počet nabíjecích kanálů: 1, Tester stavu baterií: Ano, Indikace stavu nabití: Ne, Ochrana proti přebití: Ano. Více info


Cena 349 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 3 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Inteligentní nabíječka GP Eco E211 s micro USB vstupem na 2x AA/AAA baterie. Proces nabíjení řídí inteligentní elektronika, díky níž nedochází k přebíjení baterií. Délka nabití dvou baterií do maximální kapacity je méně než 8 hodin. Nabíječka má detekci poškozených baterií a ochranu proti přepólování. Součástí balení jsou 2 ks GP ReCyko 2 000 mAh AA baterie.

Nová generace nabíječek GP

Nová generace nabíječek GP Eco přináší unikátní koncept nabíjení. Používáním nabíječek GP spolu s bateriemi ReCyko šetříte přírodu i svou peněženku. Díky inteligentní elektronice, která řídí proces nabíjení, nedochází k přebíjení baterií a snižování jejich životnosti. Nabíječka dokáže detekovat stav nabití baterií, případně diagnostikovat poškozené baterie. Na základě detekovaných hodnot pak určí rychlost a způsob nabíjení, které na konci nabíjení elektronika zpomalí na režim udržovacího nabíjení. Nabíječka se napájí pomocí portu micro USB, baterie tedy můžete nabíjet pomocí autoadaptéru, přes USB port vašeho notebooku či powerbanky nebo přímo ze sítě bez ohledu na to, zda jste právě doma, ve městě nebo v přírodě.

Šetříte přírodu i svou peněženku

Nabíječka šetří životnost baterií a tím minimalizuje ekologickou zátěž. Při výrobě jsou využívány již recyklované zdroje. Společnost GP myslela i na ekologické papírové balení. Baterie a nabíječky GP jsou skvělými produkty pro všechny, kterým na přírodě záleží.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ batérie AA
Tester stavu baterií Ano
Napětí 5 V

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze GP Eco E211 nabíječka + 2× GP ReCyko 2 000 mAh AA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jakub

17. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Velmi skladné balení
  • Micro USB nabíjení
  • USB nabíječka není součástí balení, musíte připojit k vlastní

Kompaktní nabíječka za slušnou cenu, malé rozměry a USB připojení, indikace vadných baterek i dobíjení LEDkou, do dnešní doby ideální.