GP Everyday B421 nabíječka + 4× GP ReCyko 2 600 mAh AA

Zobrazit


Nabíječka, Počet nabíjecích kanálů: 2, Tester stavu baterií: Ano, Indikace stavu nabití: Ne, Ochrana proti přebití: Ano. Více info


Cena 879 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Inteligentní nabíječka GP Everyday B421 s micro USB vstupem na 4× AA/AAA baterie. Proces nabíjení řídí inteligentní elektronika, díky níž nedochází k přebíjení baterií. Délka nabití čtyř baterií do maximální kapacity je méně než 6 hodin. Nabíječka má detekci poškozených baterií a ochranu proti přepólování. Součástí balení jsou 4x GP ReCyko 2 600mAh AA baterie.

Nová generace nabíječek GP

Nová generace nabíječek GP Everyday přináší unikátní koncept nabíjení. Používáním nabíječek GP spolu s bateriemi ReCyko šetříte přírodu i svou peněženku. Díky inteligentní elektronice, která řídí proces nabíjení, nedochází k přebíjení baterií a snižování jejich životnosti. Nabíječka dokáže detekovat stav nabití baterií, případně diagnostikovat poškozené baterie. Na základě detekovaných hodnot pak určí rychlost a způsob nabíjení, které na konci nabíjení elektronika zpomalí na režim udržovacího nabíjení. Nabíječka se napájí pomocí portu micro USB, baterie tedy můžete nabíjet pomocí autoadaptéru, přes USB port vašeho notebooku či powerbanky nebo přímo ze sítě bez ohledu na to, zda jste právě doma, ve městě nebo v přírodě.

Šetříte přírodu i svou peněženku

Nabíječka šetří životnost baterií a tím minimalizuje ekologickou zátěž. Při výrobě jsou využívány již recyklované zdroje. Společnost GP myslela i na ekologické papírové balení. Baterie a nabíječky GP jsou skvělými produkty pro všechny, kterým na přírodě záleží.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ batérie AA
Tester stavu baterií Ano
Napětí 5 V

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze GP Everyday B421 nabíječka + 4× GP ReCyko 2 600 mAh AA

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Karel

20. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Vzhled, funkčnost, nabíjení USB i ze sítě
  • Nic

Při návštěvě prodejny v Jihlavě jsem byl obsloužen s ochotou s velmi dobro odborno znalostí a velice přívětivě. Zde mi prodavač podrobně vysvětlil vše potřebné o výrobku qa vystavil kartu. Těším se na další návštěvu.


Michal

2. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Baterky vydrží dlouho i v autě na dálkové ovládání + nabíječka pasuje i na mobil Samsung ????