Gorenje WNHPI84AS


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 54 cm. Více info


Cena 7 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 80 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pračka Gorenje WNHPI84AS s předním plněním v bílém provedení má kapacitu pro praní 8 kg prádla. Je zařazena do energetické třídy A. Max. otáčky odstřeďování dosahují 1 400 otáček za minutu. Nabízí 15 pracích programů. Má parní funkci, invertorový motor, funkci odloženého startu, ovládací panel v angličtině a dětskou pojistku. Max. hlučnost 72 dB.

Gorenje WNHPI84AS

Pračka Gorenje WNHPI84AS nabízí 15 pracích programů včetně parního programu Hygiene Plus a programu Baby. Maximální stupeň odstřeďování dosahuje 1 400 otáček za minutu. Obsahuje také praktickou funkci odloženého startu, která vám umožní spustit prací cyklus později, i když zrovna nejste doma.

Invertorový motor PowerDrive

Pračka je vybavena tichým a výkonným invertorovým motorem PowerDrive, který zaručuje delší životnost a šetří energii při každém praní.

Parní funkce

Pračka Gorenje je vybavena parní funkcí SteamTech. Program zajistí, že vaše oblečení bude na konci zvoleného pracího programu ošetřeno párou. Pára zcela pronikne skrz vlákna tkaniny, čímž odstraní pachy, bakterie a navíc se zmírní pomačkání.

Větší bezpečnost

Pro zajištění větší bezpečnosti je pračka vybavena dětskou pojistkou. Pro zvýšení ochrany lze ovládací panel také uzamknout stisknutím speciální kombinace kláves, což znemožní nechtěnou změnu nastavení (v závislosti na modelu).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 54 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje WNHPI84AS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi