Gorenje WNEI84BS


Pračka plněná zepředu, Energetická třída B, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 54,5 cm. Více info


Cena 8 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Gorenje WNEI84BS s parní funkcí je v bílé barvě s černými dvířky. Kapacita bubnu je 8 kg. Na výběr nabízí až 16 pracích programů, ve kterých je také program pro ruční praní a vlnu, program pro materiály a oděvy z peří a prachového peří a také samočisticí program bubnu pračky SterilTub. Hlučnost při odstřeďování s max. otáčkami 1 400 ot./min je 76 dB.

Gorenje WNEI84BS

Pračka Gorenje WNEI84BS s předním plněním a kapacitou 8 kg. Jejímu úspornému provozu napomáhají i přídavné funkce, kterými je vybavena. Má 16 programů, které si můžete sami nastavit pomocí otočného voliče a tlačítka. Je vybavena praktickým LED displejem, který zobrazuje důležité informace včetně času do konce praní. Maximální výkon odstřeďování je 1 400 ot./min.

Programy a funkce

  • Programy: Programy, Bavlna bílá, Barevné, Mix, Vlna, Eco 40-60 °C, Výkon 59'/32', Rychlý 20', Čištění bubnu, Odstřeďování/vypouštění, Máchání/peří, Peří, Košile, Zvířecí srst, Dětský, Extra hygiena, Denní praní
  • Další režimy: NormalCare, TimeCare, intenzivní režim, noční režim
  • Funkce: SteamTech, SterllTub, SensorlQ, TotalWeight Control, topné těleso DuraHeat, SmallLoad, zvukový signál konce programu

Motor PowerDrive

Pračka je vybavena velmi tichým a výkonným invertorovým motorem PowerDrive, který zaručuje delší životnost pračky a šetří energii při každém praní. Ovládání pračky je snadné, stačí ji zapnout, zvolit program a stisknout tlačítko Start.

ExtraHygiene

Pračka je vybavena jedinečnou funkcí ExtraHygiene, která z prádla odstraní až 99,9 % bakterií a kvasinek. To vše se provádí pomocí páry a vysokých teplot, takže vaše prádlo je dokonale čisté. Zároveň vaše pračka zůstane déle čistá bez mikrobiálního povlaku.

Síla páry

Pračka Gorenje má funkci SteamTech, díky které nebudete muset používat změkčovač tkanin. Program zajistí, že vaše oblečení bude na konci zvoleného pracího programu ošetřeno párou. Pára zcela pronikne do vláken tkaniny, odstraní pachy, bakterie a navíc se sníží pomačkání. Rychlý 59 minutový program (vhodný pro poloviční náplň) vám umožní rychle vyprat lehce znečištěné oděvy.

SterilTub

Samočisticí program SterilTub odstraní bakterie uvnitř pračky (i když perete při nižších teplotách) a zajistí, že vaše oblečení bude vždy vonět svěže.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 16
Maximální hloubka 54.5 cm
Třída energetické účinnosti B

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje WNEI84BS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi