Gorenje WHT643E4XBG

9 990 Kč ? Ušetříte 20 % 7 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 79,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Gorenje WHT643E4XBG v nerezovém provedení v kombinaci se sklem je zařazen do energetické třídy B. Má dotykové ovládání umístěné vpředu. Odsávání je možné s odtahem do komína nebo recirkulací. Jeho maximální výkon odsávání dosahuje 650 m³/h (při recirkulaci 488 m³/h). Průměr odtahového potrubí činí 15 cm. Nabízí 3 rychlosti odsávání, které se nastavují pomocí dotykového ovládání. Komínový odsavač par Gorenje WHT643E4XBG má omyvatelný hliníkový filtr s polyuretanovou pěnou a klapkami, tento filtr skvěle zachycuje mastnotu. Pracovní plochu pod odsavačem zpřehlední LED osvětlení. Využívá patentovanou technologii AdaptAir Pro a účinně odstraňuje nepříjemné zápachy, páru a nečistoty. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 20 %

Popis produktu

 

 

 

Odsávání výparů

Komínová digestoř Gorenje WHT643E4XBG je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel v domácnosti. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Tento šikovný pomocník je velmi kvalitní a podává také skvělý výkon - odsaje až 650 m³/h (při recirkulaci 488 m³/h). Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání a dotykovým ovládáním. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním do komína nebo s recirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro recirkulaci je nutné zakoupit při prní instalaci recirkulační sadu Gorenje UF AH182/683038, následně je potŕeba zakoupit jen uhlíkový filtr Gorenje UF AH217/683624.

Technologie AdaptAir Pro

Unikátní technologie AdaptAir Pro umožňuje nasávání vzduchu po obvodu, čímž se zabraňuje nahromadění nečistot na kuchyňských skříňkách i odsavači. Účinně odstraní nepříjemné pachy, páru a nečistotu ze vzduchu. Díky rovnoměrnému nasávání vzduchu přes povrch filtru není nutné časté čištění tukových filtrů, a to i při nejnižším stupni odsávání.

Moderní design

Výkon digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí u odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruovánje velmi promyšleně, jeho provedení je nerezové, což mu dodává tradiční a originální vzhled. Díky důmyslnému designu odsávacího komína budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka činí 59,8 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou LED žárovek. Odsavač je vybaven hliníkovým filtrem s polyuretanovou pěnou a 150mm zpětnou klapkou.

Polyuretanová pěna

Speciální polyuretanová pěna ve filtrech odstraňuje až 98 % tuků a nečistot. Díky tomu bude vzduch ve vaší kuchyně mnohem čistší a svěžejší. Zároveň zajistí vyšší absorpční účinnost.
 

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Kompaktní digestoř je vybaven kvalitním LED osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Silné osvětlení o celkovém výkonu 6 W vám posvítí při přípravě chutného pokrmu. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tento kvalitní odsavač je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichý. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 70 dB, což vás při vaření jistě nebude rozptylovat. Tento kompaktní komínový odsavač par je ten pravý pro vaši kuchyni.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 60 cm
  • Maximální hlučnost 70 db
  • Maximální výkon odsávání 650 m3

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 650 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 74 cm
Výška komínu (max.): 98 cm
Vhodný uhl. filtr: 683624
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 60 cm
Hloubka: 45,6 cm
Hmotnosť: 18,9 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 70 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: ocel

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: B
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 69,7 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 679583

Všechny parametry

Recenze Gorenje WHT643E4XBG

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje WHT643E4XBG