Gorenje WHI6SYB


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 650 m3, Maximální hlučnost: 67 dB, Třída energetické účinnosti: B, Materiál: sklo, Celková spotřeba: 66 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 45 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 38 cm. Více info


Cena 7 399 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 7 989 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Gorenje WHI6SYB v černém provedení je zařazen do energetické třídy B. Má dotykové ovládání, které je umístěno v přední části. Provoz je možný s odtahem nebo recirkulací. Jeho maximální výkon odsávání dosahuje 650 m³/hod, při recirkulaci 488 m³/hod. S průměrem odtahu 15 cm. Nabízí 3 rychlosti odsávání, které se nastavují pomocí dotykového ovládání. Využívá perimetrický systém odsávání, který přesměruje odsávání vzduchu z centrální části do vnějších rohů odsavače. Komínový odsavač má omyvatelný hliníkový filtr s polyuretanovou pěnou, která zachycuje mastnotu. Pracovní plochu pod odsavačem zpřehlední LED osvětlení.

 

 

Odsávání výparů

Komínový odsavač par Gorenje WHI6SYB je vynikající pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel v domácnosti. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Tento šikovný pomocník je velmi kvalitní a podává také skvělý výkon - odsaje až 650 m³/hod, při recirkulaci 488 m³/hod. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání s dotykovým ovládáním. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci můžete odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro recirkulaci je nutné zakoupit uhlíkový filtr Gorenje 688572.

Moderní design

Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Máte-li kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi efektně v kombinaci kvalitního černého skla a černého lakovaného plechu, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou LED žárovek 6 W. Odsavač je vybaven hliníkovým filtrem s polyuretanovou pěnou a zpětnou klapkou 150 mm.

Šikmé odsávání vzduchu s menším hlukem

Inovativní systém odsávání vzduchu nasměruje vzduch z centrální části na vnější rohy komína. Tento systém nezatíží motor a zajišťuje optimální spotřebu energie a efektivnější sání při nižší hladině hluku

Polyuretanová pěna

Speciální polyuretanová pěna ve filtrech odstraňuje až 98 % tuků a nečistot. Díky tomu bude vzduch vaší kuchyně mnohem čistší. Zároveň zajistí vyšší absorpční účinnost.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Kompaktní odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Silné 6W osvětlení vám posvítí při přípravě chutného pokrmu. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tento kvalitní odsavač je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichý. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 67 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Kompaktní komínový odsavač par je ten pravý pro vaši kuchyni.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Maximální hlučnost 67 db
Maximální výkon odsávání 650 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje WHI6SYB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi