Gorenje WHI649EXGW

6 990 Kč ? Ušetříte 14 % 5 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 59,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Gorenje WHI649EXGW v bílém provedení je zařazen do energetické třídy B. K dispozici má 3 výkonové stupně s maximálním výkonem odtahu 606 m³ / hod. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace. Průměr odtahové roury je 150 mm. Pracovní plochu pod odsavačem par zpřehledňuje LED pás. Odsavač Gorenje WHI649EXGW je vybaven omyvatelným hliníkovým filtrem s polyuretanovou pěnou, který zachytí vznikající mastnoty. Maximální hlučnost dosahuje 63 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 14 %

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Gorenje WHI6SYW

Komínový odsavač par Gorenje WHI6SYW v bílém provedení je zařazen do energetické třídy B. Má dotykové ovládání umístěné vepředu. Odsávání je možné s odtahem nebo recirkulací. Jeho maximální výkon…

  • Šířka: 59,5 cm
  • Maximální hlučnost: 67 db
  • Maximální výkon odsávání: 650 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Gorenje WHI649EXGW by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 55 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí elektronického ovládanieho panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 609 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 63 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v bílém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu pomocí dotykového ovládacího panelu. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED pasu, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Povozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba zakoupit uhlíkový filtr Gorenje 808996 (potřebný 1 kus). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Jedinečný hliníkový tukový filtr vylepšený o speciální polyuretanovou pěnu eliminuje až 98% tuku a nečistôt.Chráni odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 63 db
  • Maximální výkon odsávání 608 m3

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
Maximální výkon odsávání: 608 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 55 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 78 cm
Výška komínu (max.): 108 cm
Vhodný uhl. filtr: 808996
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 38 cm
Hloubka: 33,5 cm
Hmotnost: 12,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: zpětná klapka 15 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 63 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: sklo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 59,2 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 735478

Všechny parametry

Recenze Gorenje WHI649EXGW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje WHI649EXGW