Gorejne WHI643ORAB

14 990 Kč ? Ušetříte 27 % 10 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 109,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Gorenje WHI643ORAB v provedení lakovaný černý plech s elektronickým dotykovým ovládáním. Dekorační šikmý odsavač má 3 stupně nastavení odsávání s možností automatického provozu AdaptTech. Maximální výkon odtahu digestoře je 570 m³ / h s nízkou hlučností 59 dB. Osvětlení je zajištěno 2 LED žárovkami 8 W. Filtrování je zajištěno omyvatelným hliníkovým filtrem s polyuretanovou pěnou. Odsavač Gorenje WHI643ORAB je vhodný pro montáž nad varné místo v kuchyni s odvětráváním nebo s recirkulací vzduchu. Je vybaven indikátorem znečištění filtru, časovačem, a možností zvýšeného proudění vzduchu PowerBoost. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 27 %

Popis produktu

 

 

 

Odsávání výparů

Komínový odsavač par Gorenje WHI643ORAB je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel v domácnosti. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání s dotekovým ovládáním, PowerBoost zvýšeným prouděním vzduchu až 740 m³/h a časovačem. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro recirkulaci je potřeba zakoupit uhlíkový filtr Gorenje 180177.

Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popř. oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Jeho montáž je idální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Dekorační komínová digestoř má povrchové provedení černý leštěný plech se šikmým sklonem. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou LED žárovek 8 W s funkcí tlumení světla. Odsavač je vybaven hliníkovým filtrem s polyuretanovou pěnou a zpětným ventilem 155 mm.

Šikmé odsávání vzduchu s menším hlukem

Inovativní systém odsávání vzduchu nasměruje vzduch z centrální části na vnější rohy komína. Tento systém nezatíží motor a zajišťuje optimální spotřebu energie a efektivnější sání při nižší hladině hluku. Funkce automatického provozu odsávače AdaptTech odhalí úroveň nečistot a automaticky si upraví rychlost ventilátoru, případně jej zcela zastaví, když je už vzduch zcela čistý.

Polyuretanová pěna

Speciální polyuretanová pěna ve filtrech odstraňuje až 98% tuků a nečistot. Díky tomu bude vzduch vaší kuchyně mnohem čistší a čistší. Zároveň zajistí vyšší absorpční účinnost.

Vlastnosti

 •     Třída energetické účinnosti: B
 •     Třída účinnosti proudění: B
 •     Třída účinnosti osvětlení: B
 •     Třída účinnosti filtrační třídy: A
 •     1 motor
 •     3 rychlosti
 •     Ovládání dotykem
 •     Maximální výkon: 633 m3 / h při zvýšeném proudění PowerBoost 740 m3 / h
 •     Hluk: 59 dB
 •     Osvětlení: 2 LED žárovky 8 W s možností tlumení
 •     Hliníkový filtr s polyuretanovou pěnou
 •     Zpětný ventil

Vysavač má časovač a osvěžovač vzduchu. Může se automaticky vypnout po 10, 20 nebo 30 minutách časovačem. Funkce osvěžovače je aktivována každou hodinu a vzduch se automaticky osvěží po dobu 10 minut.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 60 cm
 • Maximální hlučnost 59 db
 • Maximální výkon odsávání 570 m3

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 570 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 42 cm
Výška komínu (max.): 62 cm
Vhodný uhl. filtr: AH004/180177
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 60 cm
Výška: 42,5 cm
Hloubka: 47 cm
Hmotnosť: 26 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 59 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: sklo

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: B
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 60,6 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ano

Ostatní

Kód produktu: 728153

Všechny parametry

Recenze Gorejne WHI643ORAB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorejne WHI643ORAB