Gorenje WHI629EB

4 990 Kč ? Ušetříte 20 % 3 990 Kč

Na splátky spočítat

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Komínový odsavač par Gorenje WHI629EB v černém provedení je zařazen do energetické třídy B. K dispozici má 3 výkonové stupně s maximálním výkonem odtahu 429 m³/hod. při recirkulaci 205 m³/hod. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace. Průměr odtahové roury je 150 mm. Pracovní plochu pod odsavačem par zpřehledňuje LED pás. Odsavač Gorenje WHI629EB je vybaven omyvatelným hliníkovým filtrem s polyuretanovou pěnou, který zachytí vznikající mastnoty. Maximální hlučnost dosahuje 61 dB. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 20 %

Zvažte i tento produkt

Gorenje WHI949EXBG

Komínový odsavač par Gorenje WHI949EXBG je zařazen do energetické třídy B. K dispozici má 3 výkonové stupně s maximálním výkonem odtahu 606 m³ / hod. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s…

  • Šířka: 90 cm
  • Maximální hlučnost: 63 db
  • Maximální výkon odsávání: 608 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Gorenje WHI629EB by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 55 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí mechnického ovládanieho panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 429 m³/hod., při recirkulaci 205 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 61 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu pomocí mechanických tlačidel. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED pasu, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Povozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba zakoupit uhlíkový filtr Gorenje 784407 (potřebný 1 kus). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Jedinečný hliníkový tukový filtr vylepšený o speciální polyuretanovou pěnu eliminuje až 98% tuku a nečistôt.Chráni odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 61 db
  • Maximální výkon odsávání 429 m3

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
Maximální výkon odsávání: 429 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 55 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 78 cm
Výška komínu (max.): 108 cm
Vhodný uhl. filtr: 784407
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 38 cm
Hloubka: 33,5 cm
Hmotnost: 10,3 Kg

Obsah balení

Obsah balení: zpětná klapka 15 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 61 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: sklo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 39,7 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 735480

Všechny parametry

Recenze Gorenje WHI629EB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje WHI629EB