Gorenje WHC63CLI


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 650 m3, Maximální hlučnost: 70 dB, Třída energetické účinnosti: B, Materiál: kov, Celková spotřeba: 60,2 kWh, Počet rychlostí: 3, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 69,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 50 cm. Více info


Cena 7 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 80 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Nástěnný komínový odsavač par Gorenje WHC63CLI v béžovém retro provedení je zařazen do energetické třídy B. Odsavač par je vhodný pro montáž s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace. Dosahovaný maximální výkon při odtahu je 650 m³/h, při recirkulaci je to 378 m³/h. Průměr odtahu je 15 cm. Praktické osvětlení varné plochy pomocí 2 LED žárovek s výkonem 3 W. Tři rychlostní stupně odsávání si navolíte pomocí tlačítek vepředu. Vybaven je jedním kondenzátorovým motorem, 2× tukovým filtrem proti mastnotě. Max. hlučnost je 70 dB. Rozměry (Š × V × H): 60 × 69,5 × 50 cm.

 

 

Design a umístění odsavače

Nástěnná komínová digestoř Gorenje WHC63CLI přichází v atraktivním retro designu. Zaujme i barevným provedením, které se hodí téměř do každé kuchyně. Povrch odsavače je z lakovaného plechu. V přední části jsou umístěna tlačítka pro ovládání. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

Výkon

Při vaření se stane digestoř velkým pomocníkem. Během několika minut zajistí čistý vzduch bez zápachů. K dispozici máte 3 stupně rychlosti odsávání. Maximální výkon odsávání dosahuje hodnotu 650 m3/h. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s recirkulací vzduchu. Při recirkulaci (max. výkon 378 m³/h) je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. V tom případě je však nutné použít uhlíkový filtr (315275). Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

  • Maximální výkon při odtahu, 1. rychlost: 246 m³/h

  • Maximální výkon při odtahu, 2. rychlost: 357 m³/h

  • Maximální výkon při odtahu, 3. rychlost: 650 m³/h

Osvětlení a hlučnost

Pracovní plocha pod odsavačem par by měla být důkladně osvětlena, abyste mohli pohodlně vařit během celého dne. Kvalitní odsavač je mimořádně účinným a spolehlivým pomocníkem při vaření. Disponuje LED světlem, které vám výrazně usnadní vaření večeře. Odteď budete mít vždy přehled o všem, co se nachází na varné ploše a vaření chutných jídel bude výrazně jednodušší. Při nejnižším stupni je hlučnost 51 dB při maximálním 70 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 70 db
Maximální výkon odsávání 650 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje WHC63CLI

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno