Gorenje WHC623E16X

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Komínový odsavač par Gorenje WHC623E16X v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy C. Nabízí 3 stupně výkonu nastavitelné pomocí mechanických knoflíků. Maximální výkon odsávání při odtahu dosahuje 505 m³ / hod. a při recirkulaci 380 m³ / hod. Průměr odtahu je 15 mm. Pracovní plochu pod odsavačem par Gorenje WHC623E16X zpřehlední LED osvětlení 2 x 6 W. Maximální hlučnost je 62 dB. Odsavač je vybaven dvěma kovovými tukovými filtry s polyuretanovou pěnou, která eliminuje až 98% tuku a nečistot. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Concept OPK4660

Komínový odsavač par Concept OPK4660 v příjemném nerezovém provedení šíře 60 cm je vybaven dotykovým ovládáním. Má jednoduchou obsluhu, nabízí 3 rychlosti odsávání, LED osvětlení 2 x 1,5 W a časovač…

  • Šířka: 60 cm
  • Maximální hlučnost: 66 db
  • Maximální výkon odsávání: 641 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Odsávání výparů

Komínový odsavač par Gorenje WHC623E16X je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel v domácnosti. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Tento šikovný pomocník je velmi kvalitní a podává také skvělý výkon - odsaje až 505 m³ / h. (Při recirkulaci 380 m³ / h.). Průměr odtahu je 150 mm. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání s mechanickým ovládáním. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro recirkulaci je nutné zakoupit uhlíkový filtr Mora UF 240 x 220/315275.

Moderní design a umístění

Výkon odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi efektně z nerezu, což mu dodává tradiční a originální vzhled. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 55 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Odsavač je vybaven hliníkovým filtrem s polyuretanovou pěnou a zpětnou klapkou 150 mm.

Polyuretanová pěna

Speciální polyuretanová pěna ve filtrech odstraňuje až 98% tuků a nečistot. Díky němu bude vzduch ve vaší kuchyni mnohem svěžejší a čistší. Zároveň se postará o vyšší absorpční účinnost.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Kompaktní odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Silné až 2 x 6 W osvětlení vám posvítí při přípravě chutného pokrmu. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tato kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichá. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 62 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Kompaktní komínový odsavač par je ten pravý pro Vaši kuchyni.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 62 db
  • Maximální výkon odsávání 505 m3

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 505 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 55 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 54,5 cm
Výška komínu (max.): 87,5 cm
Vhodný uhl. filtr: UF 315275
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 79,5 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 8,6 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Montážní sada

Hlučnost

Maximální hlučnost: 62 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 62,2 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 514495

Všechny parametry

Recenze Gorenje WHC623E16X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje WHC623E16X