Gorenje WEI84SDS předem plněná pračka


Pračka plněná zepředu, Energetická třída D, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 63 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ne, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne, Maximální hloubka: 46,5 cm. Více info


Cena 6 888 Kč

Sleva 13 % z předcházející ceny: 7 888 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 69 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Zepředu plněná pračka Gorenje WEI84SDS v bílé barvě s černými dvířky. Kapacita bubnu je 8 kg a výběr až 16 pracích programů.

Užitečný pomocník

Vyperte své prádlo efektivně, rychle, kdykoliv a kdekoliv. Předem plněná pračka Gorenje WEI84SDS s kapacitou bubnu pro 8 kg prádla. K úspornému provozu napomáhají i její doplňkové funkce, kterými je vybavena. Disponuje 16 programy, ze kterých si můžete navolit možnosti vlastního nastavení pomocí otočného ovladače a tlačítka. Je vybavena praktickým LED displejem, který zobrazuje důležité informace, včetně času do konce praní. Maximální výkon odstředění je 1 400 ot./min.

Motor PowerDrive

Pračka je vybavena velmi tichým a výkonným invertorovým motorem PowerDrive, který zaručí její delší životnost a zároveň šetří energii při každém praní. Ovládání pračky je jednoduché, stačí jen zapnout, zvolit program a stisknout tlačítko Start. Pro bezpečnost vašich dětí je vybavena dětským zámkem. 

Síla páry

Pračka od výrobce Gorenje disponuje i funkcí SteamTech, díky níž už nebudete muset používat aviváž. Program se postará o to, aby vaše oblečení bylo ošetřeno párou na konci zvoleného pracího programu. Pára zcela pronikne přes vlákna látky, čímž se odstraní pachy, bakterie a navíc se zmírní i pokrčení.

Buben WaweActive

Přenechejte péči o prádlo vaší pračce a užívejte si své oblíbené činnosti. Unikátní vlnový profil bubnu WaweActive v kombinaci se speciálními vlnovými 3D žebry poskytuje dokonalé ošetření vašeho oblečení a čisté prádlo s minimálním pokrčením.

Hladké dvířka a stabilita

Dvířka v černém provedení jsou vyrobena z jednoho kusu plastu a lze je otevřít až do 180 stupňů, což vám usnadní vytažení prádla. Pro lepší stabilitu má pračka speciální panel StableTech (na bocích a ve spodní části), který snižuje hlučnost při odstřeďování a zajišťuje lepší stabilitu.

Dokonale přizpůsobené prací režimy

Pračka nabízí prací režimy s technologií, která zajistí pro každý druh tkaniny optimální kombinaci teploty, množství vody, času a rychlosti odstřeďování. Tato nastavení si můžete také upravovat různými pracími režimy pro optimální kombinace podle vaší aktuální potřeby. Samočisticí program SterilTub odstraní bakterie uvnitř pračky (i když perete při nižších teplotách) a zajistí, aby vaše oblečení vždy svěže vonělo.

Funkce AutoWash

Díky technologické propracovanosti zde najdete množství užitečných možností, které vám výrazně zjednoduší práci. AutoWash vám pomůže vybrat ten nejlepší program pro danou dávku prádla. Nemusíte se obávat o bezpečnost vašich dětí. Přestože se pračka otevírá zepředu, děti si neublíží, a to díky dětské pojistce. Stisknutím speciální kombinace tlačítek zabráníte dětem přeprogramovat nastavení. Po ukončení praní vás upozorní jemný zvukový signál. 

Základní programy: Bavlna, Mix syntetika, Program pro ruční praní a vlnu

Dodatečné programy: AntiAllergy program vhodný pro alergiky, AutoWash automatický program praní, Košile, Rychlý 20', Eco 40-60 °C

Prací režimy: NormalCare, EcoCare, TimeCare

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 16
Maximální hloubka 46.5 cm
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje WEI84SDS předem plněná pračka

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno